המלצות ב - Netflix

בפורום זה תוכלו לדבר על כל מה שקשור לסדרות, טלוויזיה, סרטים, מוזיקה, זמרים וכל דבר שביניהם!
Dexter
דרגה 1
דרגה 1

המלצות ב - Netflix

שליחה על ידי Dexter » 05 אוגוסט 2018, 20:16

תמונה
לפני הכל אני רוצה להגיד- השם שלי הוא לא דקסטר! השם נלקח מהסדרה האהובה עליי בNetflix על שם הדמות הראשית בסדרה ("Dexter Morgan, "Dexter), אבל תמיד תוכלו לקרוא לי כך ככינוי.
פתחתי את האשכול הזה בשביל להמליץ לכם על הסדרות שאני צופה, ועל הדרך גם להכיר מכם סדרות חדשות ומעניינות שאתם צופים!

תמונה
Dexter
תקציר: דקסטר מורגן הוא מומחה לדם במחלקת זיהוי פלילי במשטרת מיאמי.
הוא נחמד, מתחשב ומקצוען אמיתי. עמיתיו של דקסטר ואחותו דברה, העובדת אף היא כשוטרת במשטרת מיאמי, אוהבים, מעריכים ואפילו מעריצים אותו.
אולם איש אינו יודע את סודו הנורא: דקסטר הוא רוצח סדרתי שמתעל את נטיותיו למטרות אחרות, רציחתם של פושעים ושל אלו שהתחמקו מלתת את הדין על מעשיהם הנתעבים.
לאחר שצפה באמו נרצחת באכזריות, דקסטר אומץ על ידי שוטר במשטרת מיאמי בשם הארי. ככל שדקסטר גדל, הארי מגלה שהחוויה הפכה אותו לפסיכופת עם חיבה להרג. הארי מחליט להשתמש בניסיונו כשוטר על מנת להגן על דקסטר מגילוי, ומנווט אותו מפגיעה בחפים מפשע לפגיעה ברוצחים שהצליחו לחמוק מעונש. כשדקסטר גדל, לאחר מות הארי, הוא הופך למנתח נתזי דם במשטרת מיאמי וממשיך במסע הרציחות שלו כשהוא נמנע מגילוי.
תמונה
Lucifer
תקציר: הסדרה מתמקדת בחייו של לוציפר מורנינגסטאר, לשעבר שליט הגיהנום, שלקח חופשה בלוס אנג'לס, קליפורניה ועובד כמנהל מועדון לילה יחד עם שדה בשם מזיקין סמית ומנהל אורח חיים של נער שעשועים. לאחר שזמרת שהכיר נרצחה, החל לשתף פעולה עם משטרת לוס אנג'לס, ובייחוד עם בלשית בשם קלואי דקר, כיועץ אזרחי.
תמונה
13 Reasons why
תקציר: קליי ג'נסן חוזר הביתה מבית הספר יום אחד ומוצא תיבה מסתורית על המרפסת שלו.
בפנים הוא מגלה שבע קלטות דו-צדדיות שהוקלטו על ידי האנה בייקר, חברתו לכיתה בה היה מאוהב, שהתאבדה באורח טראגי שבועיים קודם לכן.
בקלטות, חושפת האנה יומן אודיו רגשי, המפרט את שלוש עשרה הסיבות מדוע החליטה לסיים את חייה. ההוראות שלה ברורות: כל אדם שמקבל את החבילה הוא אחת הסיבות לכך שהיא התאבדה.
אחרי שכל אדם מסיים להקשיב לקלטות, הוא חייב להעביר את החבילה לאדם הבא. אם מישהו ישבור את השרשרת, קבוצה נפרדת של קלטות ישוחררו לציבור. כל קלטת ממוענת לאדם נבחר בבית הספר שלה, ופרטים במעורבות שלהם בחייה.
תמונה
אשמח לשתף אתכם בעוד סדרות שאני צפיתי ואהבתי, אבל עכשיו זה התור שלכם!
איזה סדרות יפות ראיתם לאחרונה והתמכרתם? לא בהכרח בNetflix.
אפשרות: להוסיף תקציר קצרצר לסדרה שאהבתם.
נערך לאחרונה על ידי Dexter ב 05 אוגוסט 2018, 20:30, נערך 3 פעמים בסך הכל.
תמונה
Lucifer by Netflix

doshii
דרגה 14
דרגה 14

שליחה על ידי doshii » 05 אוגוסט 2018, 20:23

דורארארה :lol: :lol: :lol: אנימההההה (אל תשאל :lol: :lol:
BTS ♥ ARMY
תמונה
מלאכית מוסמכת לשעבר~ מחזור א' ♥

Koala
דרגה 34
דרגה 34

שליחה על ידי Koala » 06 אוגוסט 2018, 09:59

13 סיבות
תמונה
Love life as life loves me :3
מי שכרגע מחובר לפורום אני נמצא בהרה בחוף אז בואו חמדמדים שלי 3:
חברות הרה 3:

doshii
דרגה 14
דרגה 14

שליחה על ידי doshii » 06 אוגוסט 2018, 18:44

Koala כתב:13 סיבות
באמת? אני רוצה להתחיל לראות .. לא חשבתי שאתה רואה את זה :I
BTS ♥ ARMY
תמונה

THETAMAR
דרגה 21
דרגה 21

שליחה על ידי THETAMAR » 06 אוגוסט 2018, 20:08

doshii כתב:
Koala כתב:13 סיבות
באמת? אני רוצה להתחיל לראות .. לא חשבתי שאתה רואה את זה :I
רק שתדעח שזו סדרת אימה אם אני לא טועה
תמונה

תודה רבה לVita על החתימה
ולרפונזל על שינוי הצבע
מלאכית בכירה לשעבר
מלכת אנגליה 👑
תודה רבה לכולם שמחתי להכיר אותכם 💕
פרשתי

פיצהגבינה
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי פיצהגבינה » 07 אוגוסט 2018, 00:11

לדעתי בלבד~ קצת לא קשור. אני יודעשזה בפטפוטים.. אבל אנחנו בפורום של טרופי.. אני קורא לזה ספאם.. זה נראה כזה כמין פרסום לנטפליקס.. לא יודע איך להסביר, אבל פירוט ממש יפה ויכולת הסבר מעולה, תמשיך לכתוב ולהשתמש בפורום בצורה הטובה ביותר והבטוחה ביותר, כל הכבוד!
תמונה
╗⏤⏤⏤⏤╝❀╚⏤⏤⏤⏤╔

שלום חברים! לכל בקשה או שאלה, מוזמנים לתייג אותי ב"כל הנושאים שבעולם"
והוסיפו אותי לרשימת חבריכם ;)
א
לללללללללללללללללללל❞מלאכים לא קונים בכסף❞
תמונה
╝⏤⏤⏤⏤╗❀╔⏤⏤⏤⏤╚

doshii
דרגה 14
דרגה 14

שליחה על ידי doshii » 07 אוגוסט 2018, 00:20

פיצהגבינה כתב:לדעתי בלבד~ קצת לא קשור. אני יודעשזה בפטפוטים.. אבל אנחנו בפורום של טרופי.. אני קורא לזה ספאם.. זה נראה כזה כמין פרסום לנטפליקס.. לא יודע איך להסביר, אבל פירוט ממש יפה ויכולת הסבר מעולה, תמשיך לכתוב ולהשתמש בפורום בצורה הטובה ביותר והבטוחה ביותר, כל הכבוד!
לדעתי זה לא ספאם...יש פה התייעצות וגם הסברה והמלצה.... :? זה כמו שפתחתי נושא על אנימה ותגיד לי שזה פרסום לאנימה וספאם (?)
BTS ♥ ARMY
תמונה

Koala
דרגה 34
דרגה 34

שליחה על ידי Koala » 07 אוגוסט 2018, 07:09

פיצהגבינה כתב:לדעתי בלבד~ קצת לא קשור. אני יודעשזה בפטפוטים.. אבל אנחנו בפורום של טרופי.. אני קורא לזה ספאם.. זה נראה כזה כמין פרסום לנטפליקס.. לא יודע איך להסביר, אבל פירוט ממש יפה ויכולת הסבר מעולה, תמשיך לכתוב ולהשתמש בפורום בצורה הטובה ביותר והבטוחה ביותר, כל הכבוד!
זה לא פרסום לנטפליקס,
ואם כל הכבוד יש את האחראי פורום שיגידו אם זה ספאם או אם זה פירסום.
תמונה
Love life as life loves me :3
מי שכרגע מחובר לפורום אני נמצא בהרה בחוף אז בואו חמדמדים שלי 3:
חברות הרה 3:

פיצהגבינה
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי פיצהגבינה » 07 אוגוסט 2018, 09:00

התעלמתם מהעובדה שזה לדעתי ב ל ב ד!!
ואין שום חוק שאומר שאין לי זכות להביע את דעתי.. התעלמתם גם מהשורות האחרונות של הפרגון והדברים הטובים, לא תמיד חייב לחפש את הרע בדבר ולהאשים.. תסתכלו על הצד הטוב שזה דעתי ולא דעת אחראי פורום, שיש כאלה שאוהבים את זה, שהוא השקיע בכתיבה.. וכולי..

נחכה לאחראי הבא. :arrow:
תמונה
╗⏤⏤⏤⏤╝❀╚⏤⏤⏤⏤╔

שלום חברים! לכל בקשה או שאלה, מוזמנים לתייג אותי ב"כל הנושאים שבעולם"
והוסיפו אותי לרשימת חבריכם ;)
א
לללללללללללללללללללל❞מלאכים לא קונים בכסף❞
תמונה
╝⏤⏤⏤⏤╗❀╔⏤⏤⏤⏤╚

doshii
דרגה 14
דרגה 14

שליחה על ידי doshii » 07 אוגוסט 2018, 10:49

פיצהגבינה כתב:התעלמתם מהעובדה שזה לדעתי ב ל ב ד!!
ואין שום חוק שאומר שאין לי זכות להביע את דעתי.. התעלמתם גם מהשורות האחרונות של הפרגון והדברים הטובים, לא תמיד חייב לחפש את הרע בדבר ולהאשים.. תסתכלו על הצד הטוב שזה דעתי ולא דעת אחראי פורום, שיש כאלה שאוהבים את זה, שהוא השקיע בכתיבה.. וכולי..

נחכה לאחראי הבא. :arrow:
אני התייחסתי לדברים הלא נכונים (לפי דעתי) שרשמת :)
BTS ♥ ARMY
תמונה

שלח תגובה

חזור אל “מוזיקה, סדרות וסרטים”