ביקורת לסרט "נשים קטנות" (ללא ספויילרים)

בפורום זה תוכלו לדבר על כל מה שקשור לסדרות, טלוויזיה, סרטים, מוזיקה, זמרים וכל דבר שביניהם!
שלח תגובה
קנדיס
דרגה 40
דרגה 40

ביקורת לסרט "נשים קטנות" (ללא ספויילרים)

שליחה על ידי קנדיס » 02 פברואר 2020, 17:47

איך יודעים שאהבתם סרט?
ברגע שאתם מריצים סצנות בראש ממנו, שעולים לכם משפטים חזקים של הדמויות, ושאתם חושבים עליו כמה שעות - ככה זה קרא לי עם הסרט "נשים קטנות" בכיכובן של סירשה רונן (ג'ו), אמה ווטסון (מג), פלורנס פיו (איימי), ואליזה סקנלן (בת').
הסרט מבוסס על ספר בעל שם זהה המחולק לארבע כרכים והוא מגולל את סיפורן של ארבעה אחיות צעירות החיות במסצ'וסטס שבארה"ב עם אמא שלהן והעוזרת שלהן, ומתיידדות עם נער יתום בשם תיאודור "לורי" לורנס שחי אצל סבו העשיר באחוזה קרובה לביתן.
הסרט מתרחש בשנות ה-60 של המאה ה-19. עלילת הסרט מתרחשת ב"הווה" (בתקופה שבה מסופר הסרט) עם קפיצות לעבר, לילדותן של ג'ו, מג, איימי, ובת'.

שהייתי קטנה קראתי את שני הספרים הראשונים, ואהבתי אותם מאוד. לראות את הספר הזה בגרסה קולנועית (חייבת לציין שיש עוד כמה גרסאות קולנועיות לסרט) היה פשוט להחיות סיפור מהילדות שלי.
הסרט יפהפה, אין מילה אחרת לתאר את זה. התלבושות, התפאורה, השחקנים, החלקים הנבחרים מתוך הספרים שבחרו להציג - הכל היה יפה.
היו שם כמה רגעים, מרגשים ועצובים שבאמת כמעט גרמו לי לבכות, ושכל כך נגעו לי ללב עד שהם עשו לי "צמרמורת".

הסרט מתאים לכל הגילאים, ואני בטוחה שלכולם מובטחת הנאה - גם למי שלא קרא את הספרים.

מאחלת צפייה מהנה לכל מי שילך לסרט!
תמונה
תודה לארנב המוכשרת על החתימה המושקעת והמהממת!
"הדבר היחיד שגרוע יותר מלהיות עיוור הוא לראות ללא חזון"
(הלן קלר)

דנה4343
דרגה 32
דרגה 32

שליחה על ידי דנה4343 » 21 מאי 2020, 21:10

סרט מושלם!!!!!!
אני ממש אהבתי אותו.
הכי התחברתי לאחות ג'ו
תמונה

קרדיט לשלמה1עם1עצמיעל החתימה המהממת.

איפה שיש קשיים יש תקווה BTS
הזמן לא מרפא דבר יש רק שנים שנצבעות אחרת אך אנו בוחרים באלו צבעים לצבוע את השנים האלה.
Army BTS
יובל דיין מלכתי❤

שלח תגובה

חזור אל “מוזיקה, סדרות וסרטים”