הפרח המסתורי-פרק 9

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!
שלח תגובה
יולי78
דרגה 21
דרגה 21

הפרח המסתורי-פרק 9

שליחה על ידי יולי78 » 15 דצמבר 2019, 19:13

"זה באמת ספר עבה" הסכימה שקד עם הפיה.
נו,אז מה החלטתן?... הולכות למסע קסום או...שמעדיפות לוותר עליו? לחצה לתשובה הפיה בגודל אצבע,כוכבית.
"מוותרות עליו"
"כמובן שלא מוותרות עליו"
שתי תשובות מנוגדות ולא זהות נאמרו ביחד.
"לפי מה שהבנתי, אחת מיכן מוכנה ללכת למסע והשניה לא,לא ממש זיהיתי מי אמרה מה אבל זה אפשרי שאחת תלך והשניה לא",אמרה הפיה כוכבית.
"מעולה" שמחה עדי והלכה לכיוון היציאה מהסמטה הצרה.
"עדי את לא הולכת,ממליצה לך לשכוח מזה" אמרה שקד.
"ברור שאני הולכת" ענתה עדי בעובדה וכהוכחה התקדמה כמה צעדים.
"זוהי הבקשה שלי, זוכרת? 'מלכה למעשה אחד' וזה מה שאת תעשי, תעזרי לי למצוא את הפרח המסתורי, עד שסוף סוף יש לי הזדמנות להיות בהרפתקאה אחת משלי,למה שלא נלך על זה? אל תשכחי שבסוף אפשר לבקש כל מה שרק נרצה!" נסתה שקד להקסים ובעיקר לשכנע את עדי.
"אבל את התחלת לרוץ לפני,זה לא הוגן! חזרה עדי על תרוץ הפסדה והמשיכה "אבל,שכנעת אותי"
יש!,תודה שמחה שקד למשמע אוזניה.
"אל תשמחי יותר מידי מוקדם" הרסה עדי את השמחה לשקד והמשיכה, "בואי נבקש מעומר,עדן וטופז עזרה"
"את חושבת שהם יאמינו לנו?" שאלה שקד בידיעה של 'אין מצב'.
"ברור,למה שלא נאמין למה שראינו מול עניינו?"
שקד ועדי היטו את ראשן הצידה וראו את עומר,עמית וטופז עומדים בעמידה זקופה וישרה.
אתם... אתם כאלו.... ראיתם את כל מה שקרה? הצליחה עדי לשאול למרות ההלם שתפס אותה.
"כן" ענה עומר, "ראינו"
איך?...איך בדיוק ראיתם? אני יכולה להשבע שבדקתי שאף אחד לא רואה" אמרה שקד כלא מאמינה.
"האמת, ראינו אתכן יושבות על הספסל בפארק צעקנט לעברכן,אבל לא שמעתן אז הלכנו אחריכן ואז שמענו את 'הספר המדבר' וראינו שאתן בודקות שאף אחד לא רואה,אז התחבאנו מאחורי העץ, מצטערים" סיכם עומר.
"אני ממש מתנחמת בעובדה שאתם לא ליבי,ליטל ונועה,אחרת זה היה הסוף שלי ואני עוד יותר מתנחמת בעובדה שאני לא צריכה לשכנע אתכם לבוא איתנו למסע ההזוי הזה" אמרה שקד.
"באמת תתנחמי בזה" אמרה טופז.
"טוב,מתי מתחילים במסע?" שאל עמית בציפיה.
"אני מניחה,שברגע זה" אמרה שקד והפנתה את מבטה לכיוון כוכבית ושאלה "מה אנחנו צריכים לעשות?"
"אתם לא צריכים לעשות כלום!!!" אמרה הפיה כוכבית והתעופפה סביב ראשם של עדי,שקד,עמית,עומר וטופז במעגלים והמון נצנצים התפזרו מעל ראשם ואמרה "פרח מסתורי,פרח מופלא הזמן להכנס למסע"

פוף!
עשן סגול מילא את חלל הסמטה ואיתו נעלמו הילדים.
אאוץ!
איפה אנחנו? שאל עמית.
"ומה זה כל החומר הדביק,השחור והמגעיל הזה?" התלוננה טופז ונסתה לצאת מהחומר.
"באמת מה זה?" שאלה עדי ונסתה גם היא לצאת מהחומר.
החמישה יצאה מחומר במאמצים וטופז התלוננה שוב "לא יכלו לשגר אותנו לאזור יותר נקי מזה?,תראו מה קרה לבגדים החדשים שלי!"
"טופז,תתלונני יותר מאוחר יש צרות יותר גדולות מהבגדים המלוכלכים שלך" אמר עומר.
"באמת? כמו מה?" טופז שאלה ולפני שטופז קבלה את התשובה היא הבינה הכל.
המשך יבוא....
תמונה
האוורסט-ההר הכי גבוה בעולם

"זה ההר הכי גבוה ואני מנסה לנגוע בפסגה לשם אני אגיע"
(מהשיר גבוה-עדי ביטי)
❤ ❤ ❤
משתמשת רשומה עם שאיפה גבוהה

lihil
דרגה 27
דרגה 27

שליחה על ידי lihil » 03 מאי 2020, 17:27

יולי78 כתב:
15 דצמבר 2019, 19:13
"זה באמת ספר עבה" הסכימה שקד עם הפיה.
נו,אז מה החלטתן?... הולכות למסע קסום או...שמעדיפות לוותר עליו? לחצה לתשובה הפיה בגודל אצבע,כוכבית.
"מוותרות עליו"
"כמובן שלא מוותרות עליו"
שתי תשובות מנוגדות ולא זהות נאמרו ביחד.
"לפי מה שהבנתי, אחת מיכן מוכנה ללכת למסע והשניה לא,לא ממש זיהיתי מי אמרה מה אבל זה אפשרי שאחת תלך והשניה לא",אמרה הפיה כוכבית.
"מעולה" שמחה עדי והלכה לכיוון היציאה מהסמטה הצרה.
"עדי את לא הולכת,ממליצה לך לשכוח מזה" אמרה שקד.
"ברור שאני הולכת" ענתה עדי בעובדה וכהוכחה התקדמה כמה צעדים.
"זוהי הבקשה שלי, זוכרת? 'מלכה למעשה אחד' וזה מה שאת תעשי, תעזרי לי למצוא את הפרח המסתורי, עד שסוף סוף יש לי הזדמנות להיות בהרפתקאה אחת משלי,למה שלא נלך על זה? אל תשכחי שבסוף אפשר לבקש כל מה שרק נרצה!" נסתה שקד להקסים ובעיקר לשכנע את עדי.
"אבל את התחלת לרוץ לפני,זה לא הוגן! חזרה עדי על תרוץ הפסדה והמשיכה "אבל,שכנעת אותי"
יש!,תודה שמחה שקד למשמע אוזניה.
"אל תשמחי יותר מידי מוקדם" הרסה עדי את השמחה לשקד והמשיכה, "בואי נבקש מעומר,עדן וטופז עזרה"
"את חושבת שהם יאמינו לנו?" שאלה שקד בידיעה של 'אין מצב'.
"ברור,למה שלא נאמין למה שראינו מול עניינו?"
שקד ועדי היטו את ראשן הצידה וראו את עומר,עמית וטופז עומדים בעמידה זקופה וישרה.
אתם... אתם כאלו.... ראיתם את כל מה שקרה? הצליחה עדי לשאול למרות ההלם שתפס אותה.
"כן" ענה עומר, "ראינו"
איך?...איך בדיוק ראיתם? אני יכולה להשבע שבדקתי שאף אחד לא רואה" אמרה שקד כלא מאמינה.
"האמת, ראינו אתכן יושבות על הספסל בפארק צעקנט לעברכן,אבל לא שמעתן אז הלכנו אחריכן ואז שמענו את 'הספר המדבר' וראינו שאתן בודקות שאף אחד לא רואה,אז התחבאנו מאחורי העץ, מצטערים" סיכם עומר.
"אני ממש מתנחמת בעובדה שאתם לא ליבי,ליטל ונועה,אחרת זה היה הסוף שלי ואני עוד יותר מתנחמת בעובדה שאני לא צריכה לשכנע אתכם לבוא איתנו למסע ההזוי הזה" אמרה שקד.
"באמת תתנחמי בזה" אמרה טופז.
"טוב,מתי מתחילים במסע?" שאל עמית בציפיה.
"אני מניחה,שברגע זה" אמרה שקד והפנתה את מבטה לכיוון כוכבית ושאלה "מה אנחנו צריכים לעשות?"
"אתם לא צריכים לעשות כלום!!!" אמרה הפיה כוכבית והתעופפה סביב ראשם של עדי,שקד,עמית,עומר וטופז במעגלים והמון נצנצים התפזרו מעל ראשם ואמרה "פרח מסתורי,פרח מופלא הזמן להכנס למסע"

פוף!
עשן סגול מילא את חלל הסמטה ואיתו נעלמו הילדים.
אאוץ!
איפה אנחנו? שאל עמית.
"ומה זה כל החומר הדביק,השחור והמגעיל הזה?" התלוננה טופז ונסתה לצאת מהחומר.
"באמת מה זה?" שאלה עדי ונסתה גם היא לצאת מהחומר.
החמישה יצאה מחומר במאמצים וטופז התלוננה שוב "לא יכלו לשגר אותנו לאזור יותר נקי מזה?,תראו מה קרה לבגדים החדשים שלי!"
"טופז,תתלונני יותר מאוחר יש צרות יותר גדולות מהבגדים המלוכלכים שלך" אמר עומר.
"באמת? כמו מה?" טופז שאלה ולפני שטופז קבלה את התשובה היא הבינה הכל.
המשך יבוא....
מהמם
תמונה
תעזרו לטום
למשימות של טום:viewforum.php?f=134
[+] חג שבועות שמח עם מקסי
תמונה
תודה רבה שמקסי הצליח לצלם תתמונה😘

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”