הפרח המסתורי-פרק 8

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!
שלח תגובה
יולי78
דרגה 21
דרגה 21

הפרח המסתורי-פרק 8

שליחה על ידי יולי78 » 20 נובמבר 2019, 12:41

"שלום" קול בוקע מהספר
"הספר מדבר" צעקה שקד בבהלה
"לא,לא" הרגיע אותה הקול שבוקע מהספר "אשמח מאוד אם תיקחו את הספר לאזור שלא רואים שם אף אחד,אסור שיראו אותי" הקול המשיך.
"טוב" ענו שקד ועדי יחדיו בהלם בעודן מהרהרות "ממתי ספרים מדברים?" ולקחו את הספר לסמטה צרה.
עדי הביטה סביבה וראתה שהאזור ריק מאדם ואמרה לספר המדבר "כאן אתה בטוח".
"התכוונת את, אני לא בן" שוב נשמע הקול בוקע מהספר.
ופיה עם שמלה ורדרדה עם נצנצים שעיטרו אותה כוכבים זהובים,כנפיים קטנות זהובות,שער ורוד חלק שעטוף בסרט זהוב עם פפיון ורוד נוצץ בצד וגודלה כגודל אצבע של בן אדם יצאה מהספר והתעופפה לה לעבר שקד ועדי עם חיוך זוהר והשאירה על הרצפה שובל של נצנצים ורודים עם כוכבים זהובים קטנטנים.
"זאת פיה,כאלו?" שאלה שקד והמשיכה "אני לא קוראת ספרי אגדות,רק ליבי הילדה המרשעת,המעצבנת ולפי התאורים שלה ככה נראת פיה,אני עד עכשיו לא מבינה למה הקשבתי לה"
"זאת כן פיה!!!" ענתה עדי בפחד וקפצה על ארגז מרובע עשוי מעץ שהיה לידה וגירשה את הפיה עם תנועות ידיים "זוזי!, זוזי!" קראה תוך כדי,והפיה בורחת מידיה האכזריות ומנסה להגיד משהו,אך ללא הצלחה.
"למה את פוחדת?" שאלה שקד שהסתכלה מבולבלת על המחזה שהתרחש מולה.
"למה אני פוחדת? את שואלת,אגיד לך למה אני פוחדת,פיות לא קיימות רק בספריי אגדות,מה את לא ידעת את זה?" ענתה ושאלה עדי בלחץ ובפחד.
"אם הן לא קיימות כמו שאת טוענת ואת אומרת שהיא פיה,את מנגדת את עצמך" אמרה שקד.
"אופס,צודקת" אמרה עדי והמשיכה בצעקה "לכן זוהי הסיבה שצריך לברוח ולא להישאר כאן".
"לא,לא צריך לברוח אל תפחדו" הצליחה הפיה בגודל אצבע להוציא משהו מפיה.
עדי נרגעה מעט ושאלה אלפי שאלות "מי את? מה את עשית בתוך הספר? ולמה את ביקשת שניקח אותך לאזור שלא רואים אותך אף אחד?"
"אענה לך על השאלות אבל קודם אני רוצה להגיד לכן תודה אני כבר שנים תקועה בתוך הספר ואתן פתחתן את הספר והוצאתן אותי" אמרה הפיה והתמתחה מעט.
"בכיף",ענתה עדי והמשיכה,"רק תעני מהר לשאלות"
"אוקיי,אוקיי" אמרה הפיה והמשיכה,"אני אענה לך על השאלות שלך ועוד פרטים אחרים אומר לך וגם לך" והפיה הצביעה על שקד.
"מה אני קשורה?" שאלה שקד בחוסר הבנה.
"את פתחת את הספר,לא?" שאלה הפיה.
"כן,פתחתי את הספר" ענתה שקד.
"אז גם את קשורה" ענתה הפיה והמשיכה,
"קוראים לי כוכבית אני פיה של הספר שאתן החזקתן בעת הפתיחה שלו,יש כמוני עוד אלפי פיות אבל של ספרים קסומים אחרים,אשר נמצאים במקומות שונים בעולם. לכל ספר קסום יש מטרה שונה אבל במקרה של הספר שלי ושלכן עכשיו הוא למצוא את "הפרח המסתורי" ומי שאוחז בו ראשון ומשפשף את גבעול הפרח מקבל 3 משאלות,לכן צריך לחשוב בחכמה מה רוצים לבקש. התפקיד שלי ושל כל פיית ספר אחרת היא להעניק 3 משאלות ביום לטובת חיפוש הפרח בלבד,אני לא יכולה להעניק משאלות לא לטובת חיפוש הפרח,לכן אין טעם לבקש."
"אני עדיין לא הבנתי,מה אני ועדי קשורות" אמרה שקד.
"תני לי לסיים,לא סיימתי עדיין" אמרה הפיה כוכבית.
"טוב,סליחה" התנצלה שקד.
"מי שפותח את הספר במקרה שלי שתיכן,אך ורק הם יכולים לבקש ממני משאלות לטובת חיפוש הפרח. כמובן שאפשר לבקש עזרה מאחרים,אבל בלעדי אחת משתיכן אי אפשר לחפש את הפרח. מי שלא מעוניין לחפש את הפרח,מכל סיבה שהיא עליו לומר את המשפט "אני לא מעוניין לחפש את הפרח" ובסוף את מילת הקסם "פרחילה" ולכן,אם אתן לא רוצות לחפש את הפרח אתן צריכות להגיד את המשפט ומילת הקסם ואם בעלי הפתיחה אומרים אותם באמצע החיפוש או לפני החיפוש אני נכנסת אוטומטית לספר עד לפתיחה הבאה. וברגע שמוצאים את הפרח אני נעלמת לשמיים ביחד עם חברותיי הפיות שבעליי הספרים שלהן כבר סיימו את מטרת הספר,ונהנות לנו ביחד."
"רגע,את מנסה להגיד לנו שהרבה לא היו מעוניינים לחפש את הפרח???" שאלה שקד.
"כן,כבר 99 פעמים,ואם גם אתן אז 100 עגול ומעוגל" ענתה הפיה כוכבית.
"את זוכרת,מי האדם האחרון שפתח את הספר?"שאלה עדי.
"האמת שלא" הצטערה הפיה כוכבית והמשיכה,"זה היה לפני 100 שנה".
"באמת הרבה זמן,לא פלא שאת לא זוכרת" הסכימה בהבנה עדי.
"טוב,אני יכולה להמשיך?" שאלה הפיה.
"כן" ענו שקד ועדי יחדיו.
אני ביקשתי ממכן לקחת אותי למקום שלא רואים אותי אף אחד כי בני האדם יכולים להרוג אותי,כי הם לא מאמינים בפיות בדיוק כמו שאתן הגבתן. ובלעדיי אי אפשר לחפש את הפרח והספר חסר תועלת,אלא אם יש אדם עם כוחות של פיה זה כבר משהו אחר".צחקה מעט כוכבית והמשיכה,"פרטים נוספים בקשר למסע חיפוש "הפרח המסתורי" ומעט עליי תוכלו לקרוא בספר העבה שברשותכן,יש לכן מלא חומר לקרוא. אלא אם כבר החלטתן שאתן לא מעוניינות לחפש,זה כבר משהו אחר" סיימה כוכבית את ההסבר.

המשך יבוא...
תמונה
האוורסט-ההר הכי גבוה בעולם

"זה ההר הכי גבוה ואני מנסה לנגוע בפסגה לשם אני אגיע"
(מהשיר גבוה-עדי ביטי)
❤ ❤ ❤
משתמשת רשומה עם שאיפה גבוהה

רובישה
דרגה 60
דרגה 60

שליחה על ידי רובישה » 26 נובמבר 2019, 21:55

יפה מאוד!!!
תמונה
"יום בלי חיוך הוא יום מבוזבז"

רוצים חתימה?
בקשו ממני כבר עכשיו במפעל החתימות שלי =)

#רובישה בקלללל
כבר לא מלאכית, אבל תמיד כאן בשבילכם♥

holaXDD
דרגה 19
דרגה 19

שליחה על ידי holaXDD » 15 דצמבר 2019, 02:38

וואו אהבתי
תמונה
[+] עם השווים
תמונה
אם אתם עוד לא כאן, למה אתם מחכים? פנו אליי באתר ונצטלם

יולי78
דרגה 21
דרגה 21

שליחה על ידי יולי78 » 15 דצמבר 2019, 07:28

רובישה כתב:
26 נובמבר 2019, 21:55
יפה מאוד!!!
תודה רובישה!
holaXDD כתב:
15 דצמבר 2019, 02:38
וואו אהבתי
שמחה שאהבת!
תמונה
האוורסט-ההר הכי גבוה בעולם

"זה ההר הכי גבוה ואני מנסה לנגוע בפסגה לשם אני אגיע"
(מהשיר גבוה-עדי ביטי)
❤ ❤ ❤
משתמשת רשומה עם שאיפה גבוהה

lihil
דרגה 27
דרגה 27

שליחה על ידי lihil » 03 מאי 2020, 17:25

יולי78 כתב:
20 נובמבר 2019, 12:41
"שלום" קול בוקע מהספר
"הספר מדבר" צעקה שקד בבהלה
"לא,לא" הרגיע אותה הקול שבוקע מהספר "אשמח מאוד אם תיקחו את הספר לאזור שלא רואים שם אף אחד,אסור שיראו אותי" הקול המשיך.
"טוב" ענו שקד ועדי יחדיו בהלם בעודן מהרהרות "ממתי ספרים מדברים?" ולקחו את הספר לסמטה צרה.
עדי הביטה סביבה וראתה שהאזור ריק מאדם ואמרה לספר המדבר "כאן אתה בטוח".
"התכוונת את, אני לא בן" שוב נשמע הקול בוקע מהספר.
ופיה עם שמלה ורדרדה עם נצנצים שעיטרו אותה כוכבים זהובים,כנפיים קטנות זהובות,שער ורוד חלק שעטוף בסרט זהוב עם פפיון ורוד נוצץ בצד וגודלה כגודל אצבע של בן אדם יצאה מהספר והתעופפה לה לעבר שקד ועדי עם חיוך זוהר והשאירה על הרצפה שובל של נצנצים ורודים עם כוכבים זהובים קטנטנים.
"זאת פיה,כאלו?" שאלה שקד והמשיכה "אני לא קוראת ספרי אגדות,רק ליבי הילדה המרשעת,המעצבנת ולפי התאורים שלה ככה נראת פיה,אני עד עכשיו לא מבינה למה הקשבתי לה"
"זאת כן פיה!!!" ענתה עדי בפחד וקפצה על ארגז מרובע עשוי מעץ שהיה לידה וגירשה את הפיה עם תנועות ידיים "זוזי!, זוזי!" קראה תוך כדי,והפיה בורחת מידיה האכזריות ומנסה להגיד משהו,אך ללא הצלחה.
"למה את פוחדת?" שאלה שקד שהסתכלה מבולבלת על המחזה שהתרחש מולה.
"למה אני פוחדת? את שואלת,אגיד לך למה אני פוחדת,פיות לא קיימות רק בספריי אגדות,מה את לא ידעת את זה?" ענתה ושאלה עדי בלחץ ובפחד.
"אם הן לא קיימות כמו שאת טוענת ואת אומרת שהיא פיה,את מנגדת את עצמך" אמרה שקד.
"אופס,צודקת" אמרה עדי והמשיכה בצעקה "לכן זוהי הסיבה שצריך לברוח ולא להישאר כאן".
"לא,לא צריך לברוח אל תפחדו" הצליחה הפיה בגודל אצבע להוציא משהו מפיה.
עדי נרגעה מעט ושאלה אלפי שאלות "מי את? מה את עשית בתוך הספר? ולמה את ביקשת שניקח אותך לאזור שלא רואים אותך אף אחד?"
"אענה לך על השאלות אבל קודם אני רוצה להגיד לכן תודה אני כבר שנים תקועה בתוך הספר ואתן פתחתן את הספר והוצאתן אותי" אמרה הפיה והתמתחה מעט.
"בכיף",ענתה עדי והמשיכה,"רק תעני מהר לשאלות"
"אוקיי,אוקיי" אמרה הפיה והמשיכה,"אני אענה לך על השאלות שלך ועוד פרטים אחרים אומר לך וגם לך" והפיה הצביעה על שקד.
"מה אני קשורה?" שאלה שקד בחוסר הבנה.
"את פתחת את הספר,לא?" שאלה הפיה.
"כן,פתחתי את הספר" ענתה שקד.
"אז גם את קשורה" ענתה הפיה והמשיכה,
"קוראים לי כוכבית אני פיה של הספר שאתן החזקתן בעת הפתיחה שלו,יש כמוני עוד אלפי פיות אבל של ספרים קסומים אחרים,אשר נמצאים במקומות שונים בעולם. לכל ספר קסום יש מטרה שונה אבל במקרה של הספר שלי ושלכן עכשיו הוא למצוא את "הפרח המסתורי" ומי שאוחז בו ראשון ומשפשף את גבעול הפרח מקבל 3 משאלות,לכן צריך לחשוב בחכמה מה רוצים לבקש. התפקיד שלי ושל כל פיית ספר אחרת היא להעניק 3 משאלות ביום לטובת חיפוש הפרח בלבד,אני לא יכולה להעניק משאלות לא לטובת חיפוש הפרח,לכן אין טעם לבקש."
"אני עדיין לא הבנתי,מה אני ועדי קשורות" אמרה שקד.
"תני לי לסיים,לא סיימתי עדיין" אמרה הפיה כוכבית.
"טוב,סליחה" התנצלה שקד.
"מי שפותח את הספר במקרה שלי שתיכן,אך ורק הם יכולים לבקש ממני משאלות לטובת חיפוש הפרח. כמובן שאפשר לבקש עזרה מאחרים,אבל בלעדי אחת משתיכן אי אפשר לחפש את הפרח. מי שלא מעוניין לחפש את הפרח,מכל סיבה שהיא עליו לומר את המשפט "אני לא מעוניין לחפש את הפרח" ובסוף את מילת הקסם "פרחילה" ולכן,אם אתן לא רוצות לחפש את הפרח אתן צריכות להגיד את המשפט ומילת הקסם ואם בעלי הפתיחה אומרים אותם באמצע החיפוש או לפני החיפוש אני נכנסת אוטומטית לספר עד לפתיחה הבאה. וברגע שמוצאים את הפרח אני נעלמת לשמיים ביחד עם חברותיי הפיות שבעליי הספרים שלהן כבר סיימו את מטרת הספר,ונהנות לנו ביחד."
"רגע,את מנסה להגיד לנו שהרבה לא היו מעוניינים לחפש את הפרח???" שאלה שקד.
"כן,כבר 99 פעמים,ואם גם אתן אז 100 עגול ומעוגל" ענתה הפיה כוכבית.
"את זוכרת,מי האדם האחרון שפתח את הספר?"שאלה עדי.
"האמת שלא" הצטערה הפיה כוכבית והמשיכה,"זה היה לפני 100 שנה".
"באמת הרבה זמן,לא פלא שאת לא זוכרת" הסכימה בהבנה עדי.
"טוב,אני יכולה להמשיך?" שאלה הפיה.
"כן" ענו שקד ועדי יחדיו.
אני ביקשתי ממכן לקחת אותי למקום שלא רואים אותי אף אחד כי בני האדם יכולים להרוג אותי,כי הם לא מאמינים בפיות בדיוק כמו שאתן הגבתן. ובלעדיי אי אפשר לחפש את הפרח והספר חסר תועלת,אלא אם יש אדם עם כוחות של פיה זה כבר משהו אחר".צחקה מעט כוכבית והמשיכה,"פרטים נוספים בקשר למסע חיפוש "הפרח המסתורי" ומעט עליי תוכלו לקרוא בספר העבה שברשותכן,יש לכן מלא חומר לקרוא. אלא אם כבר החלטתן שאתן לא מעוניינות לחפש,זה כבר משהו אחר" סיימה כוכבית את ההסבר.

המשך יבוא...
איזה סיפור יפה! 😍😍
תמונה
תעזרו לטום
למשימות של טום:viewforum.php?f=134
[+] חג שבועות שמח עם מקסי
תמונה
תודה רבה למקסי שהצליח לצלם תתמונה😘

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”