ההרפתקאות של סימה

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!

מה דעתכם על הסדרה?

אתה יכול לבחור רק אפשרות 1

צפייה בתוצאות

מגניבי
דרגה 21
דרגה 21

ההרפתקאות של סימה

שליחה על ידי מגניבי » 20 פברואר 2019, 15:51

שלום אז ברוכים הבאים לפרק הראשון של ההרפתקאות של דמויות הקבע בואו נתחיל:
שלום אני סימה אני כותבת עכשיו ביומן שלי אני באתי לטרופי לא מזמן ומאוד נעים לי פה הכרתי המון חברים!
אומר לכם אך הגעתי לפה הכל קרה בגלל ההורים שלי אנחנו היינו צריכים לעבור דירה ובאנו לפה!היה לי קשה להיפרד מהחברים שלי שהיו שם אבל בסוף הצלחתי להתגבר וגם פה לא רע מאוד...

כל יום שלי פה זה הרפתקאה חדשה שיוצאת לדרך.

פרק 2:
וגם כמובן יש את המשפחה האוהבה שלי שתומכת בי אחותי הקטנה סנדרה,אמא שלי זארה, אבא שלי ראש העיר הנרי.
כל הזמן הם תומכים בי להמשיך לעשות את כל מה שאני יכולה!ואני מאמינה שאני אף פעם לא מתייאשת בהרפתקאות שלי ובחיים האישיים.

הכרתי את הוק בתחרות ריצה ואסביר לכם אך נפגשנו שם:הוק היה מאוד טוב בריצה והוא כמעט היה הכי ממהר בארץ
והוא איתי באותו כיתה באותו בית ספר ראיתי הוא נרשם אז הצלחתי לשכנע את ההורים שלי שגם אני ירשם לתחרות הזאת וגם אני מאוד טובה בריצה אבל אני מודה שהוק יותר טוב ממני ;)
השיעור הראשון קרה בגינה שבבית הספר היה שם רצפה אם מגרש כדורגל וכדורסל...
המדריך שלנו רצה שניהיה הכי טובים!לא היה לי שם שום חבר/ה שם ופתאום הוק בא מאוד התרגשתי והופתעתי שהוא יבוא והוא אמר לי:"שלום אני רואה שאת לבד את רוצה שנדבר לפעמים בבית ספר?" ואמרתי" כן בטח אשמח מאוד שנדבר ביחד" ואחרי זה הכל התחיל...
ההמשך ביום ראשון

פרק 3:
לא היה רגע אחת שאני והוק לא דיברנו אבל יש לי משהו לומר לצופים לאחר שאני והוק כל הזמן דיברנו לא היה סודות יותר שהיינו צריכים לספר פשוט הכל היה על אמת חוץ ממשהו אחד...
אני מאוהבת בהוק אבל אין לי אומץ להגיד לו שאני רוצה להגיד אני כל הזמן פוחדת ואני חוששת שהוא יגלה שאני מאוהבת בו.
אז ניסתי להסתיר את שבלי שהוא ידע אז ניסתי להיות רגילה ולא מאוהבת ולהסתיר שהוא לא ידע כי אני מתביישת ואין לי טיפת אומץ.

ושהגעתי הביתה אחות שלי סנדרה הייתה והיא פנתה אליי:"היי סימה!אני שמחה לראות אותך את יכולה להביא לי בבקשה את הממתקים?"

ואמרתי לה:"כן בטח אביא לך את הממתקים אבל יש לי משהו מאוד מיוחד לומר לך"

וסנדרה אמרה : "וואי מה זה יהיה זה משהו רמגש רומנטי ספורטיבי?"

הבאתי לה את הסוכריות ואמרתי:" כן משהו מזה אני בתחרות ריצה עולמית ואני מתאמנת עם הוק הוא מאוד מהיר ספורטיבי הוא מאוד יפה אבל אין לי אומץ לו לומר לו שאני מאוה.... מאו.... מאוהבת בו! ותבטחי לי שלא תגלי לאף אחד לא להורים,לחברים אפילו למשפחה ובעיקר!לא לא להוק!

והיא ענתה לי "טוב אני מבטיחה שלא אגלה לאף אחד!ותודה על הממתקים את אחות טובה :)"

באחר הצוהריים
פתאום צלצל לי הטלפון ומשהו התקשר אליי והיה כתבו "מספר מסתורי" פחדתי כבר מי זה ,מי הוא? האם הוא יפגע בי אז סיננתי אותו אבל הוא לא וויתר ושוב התקשר לא ידעתי מה כבר לומר אז ענתי לו וזה מה שהוא אמר לי "היי אני איש מאוד מסתורי תפגשי אותי בבניין המוסד שבשכונה ואל תאמרי לאף אחד לבוא לשם או שזה הסוף שלך"\!"

ואמרתי לו "טוב לא אגלה לאף אחד אבל באיזה שעה?"

והוא אמר:"היום ב17:00"

ואמרתי "טוב אז יבוא ב17:00 לשכונה"

ההמשך יבוא![

פרק 4:
הגיע השעה 17:00 והלכתי לשכונה לפגוש אותו ובטח שעדכנתי את ההורים מי שחשב שלא והם הסכימו לי אבל שאזהר נורא!
הגעתי לשכונה וקשרו אותו פתאום נזלו לי דמעות על הפנים והכניסו אותי לבית של מי שהתקשר אליי.
הוא היה עם מסיכה שחורה ובגדים שחורה ולא הצלחתי לראות מי הוא ובסוף הוא אמר לי: "סימה סימה סימה הינה את לא איחרת יפה מאוד שמעתי על משהו"
ופחדתי ואמרתי לו:"מה אתה יודע?"
והוא הגיב:"אני יודע שאת מאוהבת בהוק ושאת בנבחרת ריצה." והופתעתי לגלות ואמרתי:"מי סיפר לך את זה!מי העז לומר את זה?". והוא ענה:"אף אחד אני סוכן מאוד מיוחד ויש לי עלייך המון פרטים אז אל תגלי לאף אחד!מה קרה פה אם תגלי ואני יודע אם תגלי אטפל בך בחומרה!!"ואז מאוד מאוד פחדתי ובחרתי משם..
:o .

שחזרתי הביתה בריצה הנרי אבא שלי אמר לי:"סימה למה את רצת?את לא אמורה להיפגש עם משהו?כן גמרתי את הפגישה ורצתי מהר כדי להתאמן בריצה."

והוא ענה:"את לא משקרת לי נכון?" ואמרתי"כן בטח אני אף פעם לא אשקר לך בעולם!" והוא אמר:"זאת הילדה שגידלתי"

שעברתי לטרופי אתם זוכרים שאמרתי כל יום שלי זאת הרפתקאה חדשה?אז הפעם זה באמת הרפתקאה.
שהגיע הלילה חשבתי על זה כל הלילה פחדתי אם הוא יגלה אותי אז כל הזמן פחדתי ולא ישנתי טוב כל כך. ופתאום שמעתי צעדים לחדר שלי

פרק 5:
פתאום ראיתי את אמא שלי והיא אמרה לי:"את בטוחה שאת לא משקרת? אני והנרי דואגים שקרה לך משהו אנחנו דואגים לך תביני את זה..." ואמרתי: "אל תדאגי אני לא משקרת לא קרה לי כלום אז אל תדאגי אני בסדר גמור בריאה ושלמה"
אמא אמרה לי :"טוב אני מאמינה לך ;) "

ושהם הלכו כל מי שצופה בזה בפרקים הקודמים ראו שאני משקרת להורים שלי ואני מפחדת שיקרה לי משהו...
הגיעה הבית ספר ודברתי עם חברות שלי ופתאום שמעתי פיצוץ אני חושבת שקרה משהו בנוגע לזה ומי נפגע בזה אני חוששת שזה ההורים שלי כי הם היו בחוץ באותו הזמן. :shock: :| :oops: :cry:

פרק 6:

שנגמר הבית ספר רצתי מהר לבדוק מה שלום ההורים שלי ואמרו לי שהם בבית חולים :cry:
אני מאוד הייתי עצובה ולא היה לי חשק לדבר ....

ביקשתי מחברה שלי ורד להקפיץ אותי לבית חולים והיא הרשה שנלך לשם. פניתי לרופא ואמרתי:"באיזה חדר ההורים שלי?" והרופא אמר:"הם בחדר מספר 6" ואמרתי:"תודה רבה עזרת לי מאוד והרופא אמר:"אני שמחתי לעזור לך"

פתחתי את חדר מספר 6 ואמרתי:"הלו יש פה מישהו? ופתאום אמא שלי זארה אמרה לי:"ילדה שלי המתוקה התגעגענו אלייך היה פיצוץ ונפגענו בזה לא נצאה בקרוב מפה... הנרי התפרץ לדבריה ואמר:"זארה צודקת לא נצא מכאן בקרוב אני מבין שאת עצובה אבל אלו החיים לפעמים הם שמחים ולפעמים עצובים לא הכל טובים בחיים" ואמרתי:"אני מבינה אותך אבא לא הכל בחיים זה משמח" וההורים שלי אמרו:"אנחנו אוהבים אותך!" ומאוד שמחתי ואמרתי:"אני גם אוהבת אותכם"

פרק 7:
אחרי זה סיימנו לדבר וורד לקחה אותי הביתה עם ההורים שלה.
שאלתם האם אני וסנדרה לבד?לא ההורים שלנו תמיד דאגו לנו והזמנו לנו ביביסטרית בשם סינה וככה מתחיל היום שלה בבית משפחת אלסטון והיא אמרה:"שלום סימה וסנדרה אני סינה,אני מקווה שיהיה לי אצלכם מהנה ואל תזכרו תמיד את המקרה שקה להורים שלכם הם עוד יחזרו" ואמרתי:"היי סינה!ברוכה הבאה לבית שלנו כיף לנו לראות אותך פה אני וסנדרה נדריך לך על הבית ואת תדעי הכל על פה!" וסנדרה אחותי אמרה:היוש אני סנדרה אני אוהבת ממתקים מאוד מאוד!!!"
נערך לאחרונה על ידי מגניבי ב 03 מרץ 2019, 21:26, נערך 18 פעמים בסך הכל.

סיוון56
דרגה 23
דרגה 23

שליחה על ידי סיוון56 » 20 פברואר 2019, 15:54

מגניבי כתב:
20 פברואר 2019, 15:51
שלום אני סימה אני כותבת עכשיו ביומן שלי אני באתי לטרופי לא מזמן ומאוד נעים לי פה הכרתי המון חברים!
אומר לכם אך הגעתי לפה הכל קרה בגלל ההורים שלי אנחנו היינו צריכים לעבור דירה ובאנו לפה!היה לי קשה להיפרד מהחברים שלי שהיו שם אבל בסוף הצלחתי להתגבר וגם פה לא רע מאוד...

פרק 2 בקרוב.
מדהים.... :) :) :)
תמונה
תודה רבה ענקית ענקית לתכלתSהמלכה על החתימה המושקעת והמהממת.

פגוש20
דרגה 30
דרגה 30

שליחה על ידי פגוש20 » 20 פברואר 2019, 15:55

מדהים מגניבי דומה לרעיון שלי על דוכן תחפושות דמיות קבע בנמל
תמונה
קרדיס לדודו על החתימה

שירן1
דרגה 7
דרגה 7

שליחה על ידי שירן1 » 20 פברואר 2019, 15:56

מחכה כבר לפרק השני :)
תמונה
שירן1 וסיוון56
מייסדי צבא הציפי
למפעל החתימות שלי
- viewtopic.php?p=95965#p95965
#זאוס
Zeus

מגניבי
דרגה 21
דרגה 21

שליחה על ידי מגניבי » 20 פברואר 2019, 15:56

הפרק הזה היה קצר כי אני צריך ללכת עוד מעט נתראה בפרק הבאה

שירן1
דרגה 7
דרגה 7

שליחה על ידי שירן1 » 20 פברואר 2019, 15:57

פגוש20 כתב:
20 פברואר 2019, 15:55
מדהים מגניבי דומה לרעיון שלי על דוכן תחפושות דמיות קבע בנמל
זה לא דומה ביגלל שפה זה סיפור שם זה היה רק רעיון
תמונה
שירן1 וסיוון56
מייסדי צבא הציפי
למפעל החתימות שלי
- viewtopic.php?p=95965#p95965
#זאוס
Zeus

Hagar
דרגה 42
דרגה 42

שליחה על ידי Hagar » 20 פברואר 2019, 15:59

מגניבי כתב:
20 פברואר 2019, 15:51

פרק 2 בקרוב.
הפרק מדהים ומעניין :)
לפעם הבאה ממליצה לך לעשות פרק יותר ארוך עם בערך
10-25 שורות
🙂
מחכה לפרק 2 :D

מגניבי
דרגה 21
דרגה 21

שליחה על ידי מגניבי » 20 פברואר 2019, 15:59

מגניבי כתב:
20 פברואר 2019, 15:56
הגר

פגוש20
דרגה 30
דרגה 30

שליחה על ידי פגוש20 » 20 פברואר 2019, 16:00

מגניבי כתב:
20 פברואר 2019, 15:59
מגניבי כתב:
20 פברואר 2019, 15:56
הגר

מגניבי פעם הבאה אשמח לפרק שזה קשור לפורים האמת
תמונה
קרדיס לדודו על החתימה

מגניבי
דרגה 21
דרגה 21

שליחה על ידי מגניבי » 20 פברואר 2019, 19:11

שלום לכולם אנחנו ממשיכים לפרק ה2 עולה פרקים חדשים בימי ראשון עד רביעי רק פעם אחת אבל מכיוון שהיום היה קצר רציתי לפצות אותכם. בואו נמשיך:
וגם כמובן יש את המשפחה האוהבה שלי שתומכת בי אחותי הקטנה סנדרה,אמא שלי זארה, אבא שלי ראש העיר הנרי.
כל הזמן הם תומכים בי להמשיך לעשות את כל מה שאני יכולה!ואני מאמינה שאני אף פעם לא מתייאשת בהרפתקאות שלי ובחיים האישיים.

הכרתי את הוק בתחרות ריצה ואסביר לכם אך נפגשנו שם:הוק היה מאוד טוב בריצה והוא כמעט היה הכי ממהר בארץ
והוא איתי באותו כיתה באותו בית ספר ראיתי הוא נרשם אז הצלחתי לשכנע את ההורים שלי שגם אני ירשם לתחרות הזאת וגם אני מאוד טובה בריצה אבל אני מודה שהוק יותר טוב ממני ;)
השיעור הראשון קרה בגינה שבבית הספר היה שם רצפה אם מגרש כדורגל וכדורסל...
המדריך שלנו רצה שניהיה הכי טובים!לא היה לי שם שום חבר/ה שם ופתאום הוק בא מאוד התרגשתי והופתעתי שהוא יבוא והוא אמר לי:"שלום אני רואה שאת לבד את רוצה שנדבר לפעמים בבית ספר?" ואמרתי" כן בטח אשמח מאוד שנדבר ביחד" ואחרי זה הכל התחיל...
ההמשך ביום ראשון

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”