פרק ראשון - משפחת האצולה

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!
שלח תגובה
SuperMaya
דרגה 1
דרגה 1

פרק ראשון - משפחת האצולה

שליחה על ידי SuperMaya » 05 אפריל 2020, 13:45

פרק 1, התחלה
איליין, נערה בת 18 המתגוררת בלונדון שבאנגליה.
"הכלל הראשון למישהי כמוך היא לשתות מספל התה הנקי, לא המלוכלך" אמרה אמה של איליין.
"הכלל הראשון למישהי כמוני היא לשתות מספל התה הנקי, ולא המלוכלך", דקלמה איליין בשעמום.
"אני שומעת פה שמץ של אכזבה? הרי בת למשפחת אצולה כמוך חייבת לדעת את כללי הא"ב, עלמתי", אמרה.
איליין האומללה הנהנה בראשה, והמשיכה לדקלם עם אמה, המלכה מרגרט סמית'.
"הבה נמשיך לדקלם. אני מתפלאת שהנך כבר בסוף גיל ההתבגרות ואינך יודעת לא כלל 1 בחוקי הנימוס".
"נסיכה הולכת עם סנטר מורם, פנים זקופות והבעת פנים רצינית וקשוחה" המשיכה המלכה בשיעור הנימוסים.
"נסיכה הולכת עם סנטר מורם, פנים זקופות והבעת פנים רצינ..." ,כשלפתע נכנס לדלת אביה של איליין, המלך ג'וליאן סמית'.
"מה רצונך?" שאלה המלכה. "ומדוע נכנסת ללא דפיקה בדלת, הלא אמרתי לך שאני באמצע השיעור".
"או כן, מצטער. אך זהו עניין דחוף. אני צריך לדבר איתך לבד" אמר.
"העלמה איליין, נמשיך מחר בשיעור הבא. בינתיים תצאי מכאן ותשאירי את שנינו לבד".
"אה, זה החדר שלי, אמא".
"אני רואה שלא למדת כלום מכל הכללים, עלמתי. דבר ראשון, אני לא אמא בשבילך, תפני אליי בתור 'המלכה'. דבר שני, כבר אמרתי לך להפסיק להתווכח. עכשיו צאי ותשאירי אותנו לבדנו". השיבה אמה.
איליין יצאה מחדרה וטרקה את דלתה, לא לפני שסיננה מפיה קללה, שרק היא הצליחה לשמוע – ולמזלה.
כמובן שהיא לא טיפשה, ולכן והצמידה את אוזנה אל הדלת והקשיבה אל שיחתם של הוריה.
"ובכן, מה רצית לספר?" שאלה מרגרט.
"טוב, אז העניין הוא ש... "
ממש לפני שאביה המשיך את המשפט, נפל מידיה ספר הנימוסים הכבד שאמה הביאה לה ללמוד, ונחת בחבטה חזקה על הרצפה.
"שמעת את הרעש, ג'וליאן?" אמרה המלכה.
"איזה רעש? את בטוחה ששמעת? אני די בטוח שאת קצת לא מרגישה טוב, אם כך..." אמר
"טוב, אולי אתה צודק, באמת קצת כואב לי הראש לאחרונה" העמידה פנים, אך עדיין חשדה – ואכן לא היו לה כאבי ראש.
היא בחנה את דלת החדר הסגורה והזיזה את ראשה. היה לה ברור כבר שמישהו נמצא מאחורי הדלת.
"ובכן, העניין הוא, המשיך ג'וליאן, שאנו ניאלץ לעזוב את הארמון למספר חודשים".
המלכה חשבה כי זוהי בדיחה, והוסיפה גיחוך. "או, כבר אמרתי לך מספיק עם ההתבדחויות האלה. אם אין לך משהו רציני להגיד, עדיף שלא תגיד".
או, לא, הפעם אני רציני לגמרי.

המשך יבוא!
[+] בפרק הבא...
אביה של איליין הנסיכה, ג'וליאן, מספר למלכה מהי הסיבה שיאלצו לעבור את הבית, ועוד!
לא אספר הכל, אבל בקרוב מאוד יצא פרק 2, אם תאהבו!
אם אראה לפחות תגובה אחת שלכם שרוצים שאמשיך לעשות פרקים, אמשיך! וככה אעשה על כל פרק
נערך לאחרונה על ידי SuperMaya ב 05 אפריל 2020, 15:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.

דנה4343
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי דנה4343 » 05 אפריל 2020, 14:27

את כותבת יפה מאוד.
מחכה לפרק הבא.
תמונה

קרדיט לרובישהעל החתימה המהממת.
ג'אנקוק השיר שלו גורם לי לחייך כל פעם מחדש.
הזמן לא מרפא דבר יש רק שנים שנצבעות אחרת אך אנו בוחרים באלו צבעים לצבוע את השנים האלה.
Army BTS
יובל דיין מלכתי לעד❤

קראנצית
דרגה 31
דרגה 31

שליחה על ידי קראנצית » 05 אפריל 2020, 14:45

ואוו!
תמונה
תודה לYONATAN על החתימה המדליקה!

למפעל שליייייייייייייייייייייייייייייייייייי-------------viewtopic.php?f=25&t=11489

SuperMaya
דרגה 1
דרגה 1

שליחה על ידי SuperMaya » 05 אפריל 2020, 14:49

שמחה לראות שאהבתן :)
ולגבי הניקוד, מצטערת שיצא קצת שגוי. הכוונה נגיד: עשיתי ", במקום ," וכאלה מהסגנון
וגם קצת כתיב לא נכון,אז בפרקים הבאים יותר אקפיד

קנדיס
דרגה 40
דרגה 40

שליחה על ידי קנדיס » 05 אפריל 2020, 14:57

סיפור יפה, מחכה מאוד להמשך :)
תמונה
(קרדיט להרקולס על התמונה הנוסטלגית)
פרשתי
מלאכית מוסמכת לשעבר, מחזור ו'
הכנסו בבקשה לנושא הזה למען עולם טוב יותר!

lihil
דרגה 28
דרגה 28

שליחה על ידי lihil » 09 אפריל 2020, 17:25

SuperMaya כתב:
05 אפריל 2020, 13:45
פרק 1, התחלה
איליין, נערה בת 18 המתגוררת בלונדון שבאנגליה.
"הכלל הראשון למישהי כמוך היא לשתות מספל התה הנקי, לא המלוכלך" אמרה אמה של איליין.
"הכלל הראשון למישהי כמוני היא לשתות מספל התה הנקי, ולא המלוכלך", דקלמה איליין בשעמום.
"אני שומעת פה שמץ של אכזבה? הרי בת למשפחת אצולה כמוך חייבת לדעת את כללי הא"ב, עלמתי", אמרה.
איליין האומללה הנהנה בראשה, והמשיכה לדקלם עם אמה, המלכה מרגרט סמית'.
"הבה נמשיך לדקלם. אני מתפלאת שהנך כבר בסוף גיל ההתבגרות ואינך יודעת לא כלל 1 בחוקי הנימוס".
"נסיכה הולכת עם סנטר מורם, פנים זקופות והבעת פנים רצינית וקשוחה" המשיכה המלכה בשיעור הנימוסים.
"נסיכה הולכת עם סנטר מורם, פנים זקופות והבעת פנים רצינ..." ,כשלפתע נכנס לדלת אביה של איליין, המלך ג'וליאן סמית'.
"מה רצונך?" שאלה המלכה. "ומדוע נכנסת ללא דפיקה בדלת, הלא אמרתי לך שאני באמצע השיעור".
"או כן, מצטער. אך זהו עניין דחוף. אני צריך לדבר איתך לבד" אמר.
"העלמה איליין, נמשיך מחר בשיעור הבא. בינתיים תצאי מכאן ותשאירי את שנינו לבד".
"אה, זה החדר שלי, אמא".
"אני רואה שלא למדת כלום מכל הכללים, עלמתי. דבר ראשון, אני לא אמא בשבילך, תפני אליי בתור 'המלכה'. דבר שני, כבר אמרתי לך להפסיק להתווכח. עכשיו צאי ותשאירי אותנו לבדנו". השיבה אמה.
איליין יצאה מחדרה וטרקה את דלתה, לא לפני שסיננה מפיה קללה, שרק היא הצליחה לשמוע – ולמזלה.
כמובן שהיא לא טיפשה, ולכן והצמידה את אוזנה אל הדלת והקשיבה אל שיחתם של הוריה.
"ובכן, מה רצית לספר?" שאלה מרגרט.
"טוב, אז העניין הוא ש... "
ממש לפני שאביה המשיך את המשפט, נפל מידיה ספר הנימוסים הכבד שאמה הביאה לה ללמוד, ונחת בחבטה חזקה על הרצפה.
"שמעת את הרעש, ג'וליאן?" אמרה המלכה.
"איזה רעש? את בטוחה ששמעת? אני די בטוח שאת קצת לא מרגישה טוב, אם כך..." אמר
"טוב, אולי אתה צודק, באמת קצת כואב לי הראש לאחרונה" העמידה פנים, אך עדיין חשדה – ואכן לא היו לה כאבי ראש.
היא בחנה את דלת החדר הסגורה והזיזה את ראשה. היה לה ברור כבר שמישהו נמצא מאחורי הדלת.
"ובכן, העניין הוא, המשיך ג'וליאן, שאנו ניאלץ לעזוב את הארמון למספר חודשים".
המלכה חשבה כי זוהי בדיחה, והוסיפה גיחוך. "או, כבר אמרתי לך מספיק עם ההתבדחויות האלה. אם אין לך משהו רציני להגיד, עדיף שלא תגיד".
או, לא, הפעם אני רציני לגמרי.

המשך יבוא!
[+] בפרק הבא...
אביה של איליין הנסיכה, ג'וליאן, מספר למלכה מהי הסיבה שיאלצו לעבור את הבית, ועוד!
לא אספר הכל, אבל בקרוב מאוד יצא פרק 2, אם תאהבו!
אם אראה לפחות תגובה אחת שלכם שרוצים שאמשיך לעשות פרקים, אמשיך! וככה אעשה על כל פרק
יפה מאוד ❤❤
תמונה
תעזרו לטום
למשימות של טום:viewforum.php?f=134
[+] חג שבועות שמח עם מקסי
תמונה
תודה רבה למקסי שהצליח לצלם תתמונה😘

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”