מלך בלי כתר - הסיפור שכתבתי לתחרות אחשוורוש, לעיונכם.

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!
שלח תגובה
Starp
דרגה 20
דרגה 20

מלך בלי כתר - הסיפור שכתבתי לתחרות אחשוורוש, לעיונכם.

שליחה על ידי Starp » 02 מרץ 2020, 18:31

"מלך בלי כתר"

קוראים לי אחשוורוש, ואני שולט ומולך על ממלכת פרס.
בשבוע האחרון, חשתי ואיני חש בטוב. אני מרגיש עצוב.. אני מרגיש משועמם.
צלצול אחד בפעמון המלכותי, הביא לקריאת 3 העוזרים הנאמנים שלי. "כן כבוד המלך, במה נוכל לעזור לך?"
הם שאלו בתמיהה. "מה יוכל לשמח אותי היום?" אמר אחשוורוש. "אולי יהלום מיוחד? שרשרת חדשה? ואפילו סעודת מלכים" אמרו הם. "הביאו אליי שרשרת מצופה זהב ויהלומים! כזו יקרה יותר מכל הממלכה!!" הלכו שלושתם וחרשו את כל המדינות, מהודו ועד כוש. אך בסופו של דבר.. הם מצאו. זו הייתה שרשרת מיוחדת במינה, בשווי גבוהה שאף אדם לא היה יכול לחשוב עליו. הם נגשו לאחשוורוש והביאו לו את התכשיט.
אחשוורוש היה מופתע, אבל לא כמצופה. זה היה בשבילו כמו עוד סתם תכשיט.
הם התבאסו.
"מה יוכל לשמח אותי? אולי תעשו סעודה ענקית, עם כל השרים, עם המלכה אסתר, הסריסים והשומרים! כן!"
לאחר 5 שעות של הכנה נמרצת, עם השפים הטובים בעולם, חדר המלך קושט בוילונות זהב וכסף, סוסים לבנים קיבלו את פני כל האורחים, ועל השולחן הונחו מאכלים יקרים ומיוחדים. מדגים ובשרים, עד לקינוחים ועוגות בגובה של 8 קומות!
כולם שמחו והתלהבו, אכלו וסעדו.. אך רק אחשוורוש, נותר עצוב.
שלושת העוזרים הנאמנים, כבר לא ידעו מה לעשות. הלכו ואספו את כל הזהב שניתן, וממנו הפיקו כתר נוצץ למלך אחשוורוש. אך איך לא.. גם ממנו הוא לא התלהב, ולא שמח..

אבל בלילה בלילה, לאחר שקרא בספר דברי הימים שלו, הלך לישון.. ולא שם לב כי החלון נטרק, והכתר מראשו.. נשדד!

אחשוורוש התעורר בבוקר, והרגיש חסר אונים. אין כתר, אין עתיד - אין תקווה.. אין.. חלום.
יצא לבחוץ לגינה, וניסה לחפש את עקבות הגנב.. אך לפתע שמע רעש. ייללות של חתולה מסכנה, שבוכה. הלך וחיפש אותה.. ולאחר שמצא, גילה כי רגלה הימנית צולעת, וכולה רועדת ומקוררת. אחשוורוש, נשא אותה במו ידיו, אל הארמון. נתן לה לשתות חלב חם, שטף אותה והביא לה דגים ובשר, ארגן לה מקום מיוחד, וכרית מלכותית ונוחה. הוא עזר לה, ודאג לה בכל יום ויום. ופתאום.. הוא הרגיש משהו בלב. הוא הרגיש.. שמחה. שמחה אמיתית.
חתימה זו הוסרה עקב עבירה על חוקי הפורום.

lihil
דרגה 28
דרגה 28

שליחה על ידי lihil » 18 אפריל 2020, 16:08

Starp כתב:
02 מרץ 2020, 18:31
"מלך בלי כתר"

קוראים לי אחשוורוש, ואני שולט ומולך על ממלכת פרס.
בשבוע האחרון, חשתי ואיני חש בטוב. אני מרגיש עצוב.. אני מרגיש משועמם.
צלצול אחד בפעמון המלכותי, הביא לקריאת 3 העוזרים הנאמנים שלי. "כן כבוד המלך, במה נוכל לעזור לך?"
הם שאלו בתמיהה. "מה יוכל לשמח אותי היום?" אמר אחשוורוש. "אולי יהלום מיוחד? שרשרת חדשה? ואפילו סעודת מלכים" אמרו הם. "הביאו אליי שרשרת מצופה זהב ויהלומים! כזו יקרה יותר מכל הממלכה!!" הלכו שלושתם וחרשו את כל המדינות, מהודו ועד כוש. אך בסופו של דבר.. הם מצאו. זו הייתה שרשרת מיוחדת במינה, בשווי גבוהה שאף אדם לא היה יכול לחשוב עליו. הם נגשו לאחשוורוש והביאו לו את התכשיט.
אחשוורוש היה מופתע, אבל לא כמצופה. זה היה בשבילו כמו עוד סתם תכשיט.
הם התבאסו.
"מה יוכל לשמח אותי? אולי תעשו סעודה ענקית, עם כל השרים, עם המלכה אסתר, הסריסים והשומרים! כן!"
לאחר 5 שעות של הכנה נמרצת, עם השפים הטובים בעולם, חדר המלך קושט בוילונות זהב וכסף, סוסים לבנים קיבלו את פני כל האורחים, ועל השולחן הונחו מאכלים יקרים ומיוחדים. מדגים ובשרים, עד לקינוחים ועוגות בגובה של 8 קומות!
כולם שמחו והתלהבו, אכלו וסעדו.. אך רק אחשוורוש, נותר עצוב.
שלושת העוזרים הנאמנים, כבר לא ידעו מה לעשות. הלכו ואספו את כל הזהב שניתן, וממנו הפיקו כתר נוצץ למלך אחשוורוש. אך איך לא.. גם ממנו הוא לא התלהב, ולא שמח..

אבל בלילה בלילה, לאחר שקרא בספר דברי הימים שלו, הלך לישון.. ולא שם לב כי החלון נטרק, והכתר מראשו.. נשדד!

אחשוורוש התעורר בבוקר, והרגיש חסר אונים. אין כתר, אין עתיד - אין תקווה.. אין.. חלום.
יצא לבחוץ לגינה, וניסה לחפש את עקבות הגנב.. אך לפתע שמע רעש. ייללות של חתולה מסכנה, שבוכה. הלך וחיפש אותה.. ולאחר שמצא, גילה כי רגלה הימנית צולעת, וכולה רועדת ומקוררת. אחשוורוש, נשא אותה במו ידיו, אל הארמון. נתן לה לשתות חלב חם, שטף אותה והביא לה דגים ובשר, ארגן לה מקום מיוחד, וכרית מלכותית ונוחה. הוא עזר לה, ודאג לה בכל יום ויום. ופתאום.. הוא הרגיש משהו בלב. הוא הרגיש.. שמחה. שמחה אמיתית.
;) נחמד
תמונה
תעזרו לטום
למשימות של טום:viewforum.php?f=134
[+] חג שבועות שמח עם מקסי
תמונה
תודה רבה למקסי שהצליח לצלם תתמונה😘

קנדיס
דרגה 40
דרגה 40

שליחה על ידי קנדיס » 18 אפריל 2020, 16:21

מוכשר מוכשר מוכשר מוכשר
תמונה
(קרדיט להרקולס על התמונה הנוסטלגית)
פרשתי
מלאכית מוסמכת לשעבר, מחזור ו'
הכנסו בבקשה לנושא הזה למען עולם טוב יותר!

רובישה
דרגה 60
דרגה 60

שליחה על ידי רובישה » 02 מאי 2020, 23:56

וואו!!
תמונה
"יום בלי חיוך הוא יום מבוזבז"

רוצים חתימה?
בקשו ממני כבר עכשיו במפעל החתימות שלי =)

#רובישה בקלללל
כבר לא מלאכית, אבל תמיד כאן בשבילכם♥

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”