הפרח המסתורי-פרק 10

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!
שלח תגובה
יולי78
דרגה 21
דרגה 21

הפרח המסתורי-פרק 10

שליחה על ידי יולי78 » 28 ינואר 2020, 17:39

"מה זה בדיוק"? שאלה טופז.
"משהו לא מוגדר ובטח שלא מוכר" אמר עומר וסיקר בעיניו את הרצועות הארוכות והירוקות שחברו בין העצים הגבוהים לקרקע מסביבם.
עדי התקרבה מעט לעבר הצמחים המוזרים שנגלו לעינהם,נגעה באחד מהם והשתוממה "זה מגעיל,זה דביק וגם משאיר חומר ירוק ודביק על הידיים" צווחה.
"אני חושבת שראתי את הצמחים האלו בתמונה בספר שכוכבית נתנה לי,מעניין מאוד מה רשום עליהם" אמרה שקד ופתחה את הספר העבה שברשותה. היא דפדפה מעט בדפים ואמרה לחבריה "זה,זה" והצביעה על התמונה שנראת בדיוק כמו הצמחים שמולם.
"מעולה!" שמח עמית "מה רשום עליהם"? שאל.
"קוראים להם 'דידיפורסט' הם גדלים ביער הקסום הזה,הם דביקים,ירוקים,הם שבירים מהר הם נראים בצורה של הדשאות בעולם האמיתי רק ש'דידיפורסט' יותר ארוכים ועבים מהם ובניגוד אליהם הם גם שבירים ולפעמים באביב צומח עליהם פרחים סגולים וגם דביקים" אמרה שקד.
"ואיך נפטרים מה'דידיפורסט' וממשיכים במסע?,לפי מה שאני רואה ה'דידיפורסט' נמצא סביבנו ואין דרך יציאה" הקשה עמית בשאלתו.
"לא רשום כלום על זה" הצטערה שקד.
"מה,מה,מה,אנחנו נשאר כאן לנצח"????? שאלה טופז בפחד ובבהלה.
"לא,לא לנצח,לפחות אני מקווה שלא" ניסה עומר להפחית משמעותית את הבהלה של טופז.
"אוף! נשאר כאן לנצח ואפילו עלה כותרת אחד של הפרח המסתורי לא נמצא" אמרה טופז בחוסר הסכמה עם עומר והמשיכה "לא נצא מכאן לעו-- איה!!! ענף עץ מעצבן שכמוך" אמרה בעצבים טופז והטיחה בחוזקה את הענף עץ שנתקלה בו ושברה אותו.
"את גאונה פשוט" אמר בשמחה עמית לטופז.
"אני גאונה? כיף לדעת שאני גאונה רק איך בדיוק אני גאונה?" שאלה טופז.
"נכון אמרת שה'דידיפורסט' שבירים"? הפנה עמית את שאלתו לשקד.
"כן" הסכימה שקד והוסיפה בשאלה "אז מה אתה מנסה להגיד"?
מעולה ששאלת אמר עמית וענה "אנחנו ניקח את הענפים העבים והחזקים שמפוזרים סביבנו--
ו'נשבור' לנו דרך יציאה!!!!!" המשיכה שקד את עמית "אתה גאון!!!!" המשיכה וצהלה משמחה.
"אתם מתכוונים לעזור לי"? שאל עומר וזרק לעבר ידי חבריו ענפים שמצא והוסיף "רק תזהרו שלא יכנס לגוף שלכם רסיס של צמח קסום ושביר"
"כמובן!!!" קראו חבריו בצחוק והתחילו במסע השבירה.
לאחר כמה דקות הילדים מצאו את עצמם מחוץ לצמחים הירוקים הנקראים 'דידיפורסטים' אבל ליד מפל מים נוצץ,שמשפריץ לכל עבר מים צלולים,רעש של המים,קולות ציוץ הציפורים,פרחים קסומים מעטרים מסביב את הנהר ושלושה שבילים מפותלים נמצאים בסמוך לנהר.
"המקום הזה כל כך קסום!!!!!" אמר עומר בהתפאלות.
"אני עדיין לא מעכלת את העובדה ושאני במסע קסום וליד הנהר המדהים הזה" אמרה עדי.
"הרעש,אוי הרעש! כמה מרגיע" אמרה טופז ועצמה את עיניה.
"אני מרגיש שאני בחלום,אני רוצה להשאר כאן לנצח" הוסיף עמית.
"סליחה שאני מפריעה לכל החלומות שלכם,אבל להזכירכם באנו הנה בשביל למצוא פרח מסתורי,לבקש 3 משאלות וללכת!
אנחנו ממש לא נשאר כאן!" אמרה ברוגז שקד וניערה ממחשבותיהם של חבריה.
"אוף,חבל" התבאס עמית והוסיף "עכשיו שאנחנו מחוץ לצמחים השבירים,תבדקי במפה שנמצאת בספר לאיזה שביל צריך ללכת"
"לפי המפה אנחנו צריכים להמשיך בשביל הימני" ענתה שקד.

המשך יבוא....
תמונה
האוורסט-ההר הכי גבוה בעולם

"זה ההר הכי גבוה ואני מנסה לנגוע בפסגה לשם אני אגיע"
(מהשיר גבוה-עדי ביטי)
❤ ❤ ❤
משתמשת רשומה עם שאיפה גבוהה

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”