כמה מילים שאני רוצה להגיד ופרק 11/ההתרגשות שאף פעם לא הייתה

נגמרו ימי הכתיבה למגירה! בואו לשתף אותנו בסיפורים ושירים שכתבתם
שלח תגובה
מגניבי
דרגה 21
דרגה 21

כמה מילים שאני רוצה להגיד ופרק 11/ההתרגשות שאף פעם לא הייתה

שליחה על ידי מגניבי » 21 אפריל 2019, 22:52

שלום לכם :( הסתכלתי על פרק 10 וספיישל פסח פרק 1 והיו פחות מ20 שצפו אני באמת מאוכזב מזה אם זה ימשך ככה תגמר הסדרה ככה בלי פרק סוף עונה אני באמת רוצה שתראו ותהנו פעם כולם ראו!מה קרה?מה השתנה? אני חושב שלפעמים הכל משתנה תוך כמה רגעים אז אני מאמין גם עכשיו תהפכו תגורל ותראו בבקשה :cry:
[+] הפרק הקודם
הפרק הזה: וזלגו לי דמעות מהעיינים מרוב פחד וחשש וסינה אמרה לו "היי "גבר" בוא נראה אותך אם יש לך אומץ להתמודד מולי ואפילו אל תנסה לפגוע בסימה!אם תפגע בה יש לך עסק איתי!." והוא אמרה" קודם כל את יכולה לדבר יותר יפה?" ופתאום אני ראיתי שהוא הוריד את המסיכה השחורה ופתאום הופיעה לי משהו מאוד מוכר ואני וסינה אמרנו "טום?"
סינה הייתה מופתעת בטח אתם יודעים למה........ והיא אמרה:"היי..... מה קורה?מה אתה עושה פה?" וטום פיזה ענה:"אמא ואבא שלך פינקו אותך מהבית חולים הזמנה ממני ואמרו שאשלח אלייך בגלל שאת קטנה ממני הרמתי אותך כדי לתת לה תמנה ואז סינה דיברה אליי" וכל כך נרגשתי והתגעגעתי ומרוב התגעגעות חזקה אליהם התחלתי לבכות כמו ילדה קטנה :cry: ואמרתי בקול צרוד מבכי"אני יכולה בבקשה..... לדבר... עם אמא ואבא שלי?" וטום אמר בטח

ההמשך יבוא...

הפרק הזה: חייגתי לאמא שלי והיא אישרה את השיחה ואמרתי:"אמא!אמא! אני מתגעגעת אלייך נורא תודה על ההזמנת פיצה יש לי דמעות אני מאוד מתגעגעת אלייך מה איתך?" ואמא ענתה:"שלמנו יותר מעולה!מרגישים מוששש לם! אני בטוחה שנתראה בקרוב נשיקות אוהבת :) " ואמרתי"אוהבת גם אותך :cry: " השיחה אם אמא באמת ריגשה אותי ונתתי את הטלפון לטום.
טום פיזה אמר :"איזו אהבה נפלאה בין בנות אמא ואבא גם אני מתגעגע לאמא ואבא שלי... :cry: " סנדרה ענתה:"אל תדאג אמא ואבא שלך תמיד איתך בלב!אתם לא תיפרדו" וטום אמר מילות סיכום"היה באמת כיף לדבר אני צריך לחזור למטבח להתראות!" וכולם אמרו "להתראות!" זוכרים שאמרתי שאני מאוהבת בהוק? הוק רצה לומר לי משהו ולא יכל יותר לשמור בלב וגם אני רציתי לספר לו משהו....

נפגשנו בבית ספר והוק אמר:"היי סימה :o אני רציתי להגיד לך משהו" ואמרתי"גם אני רוצה להגיד לך משהו" ואמרנו ביחד

ההמשך יבוא

טופילהAהשולטת
דרגה 38
דרגה 38

שליחה על ידי טופילהAהשולטת » 21 אפריל 2019, 22:56

אולי אני לא מתעניינת בדברים כאלה כל כך אבל אני רוצה להגיד שהפרקים שלך מאוד מושקעים! וגם אפילו קראתי תפרק וגם אפילו שלא מגיבים לך כמעט אולי\אוהבים את זה ולדעתי מי שמתעניין בספרים מאוד הוא אפילו לדעתי יכול לאהוב ולהתעניין בפרקים שלך בהצלחה בפרקים הבאים :) !
תמונה
אוי, אתה כלכך צודק 🎻

מגניבי
דרגה 21
דרגה 21

שליחה על ידי מגניבי » 21 אפריל 2019, 23:07

טופילהAהשולטת כתב:
21 אפריל 2019, 22:56

אולי אני לא מתעניינת בדברים כאלה כל כך אבל אני רוצה להגיד שהפרקים שלך מאוד מושקעים! וגם אפילו קראתי תפרק וגם אפילו שלא מגיבים לך כמעט אולי\אוהבים את זה ולדעתי מי שמתעניין בספרים מאוד הוא אפילו לדעתי יכול לאהוב ולהתעניין בפרקים שלך בהצלחה בפרקים הבאים :) !
תודה :)

טופילהAהשולטת
דרגה 38
דרגה 38

שליחה על ידי טופילהAהשולטת » 02 אוקטובר 2019, 16:05

מגניבי כתב:
21 אפריל 2019, 23:07
טופילהAהשולטת כתב:
21 אפריל 2019, 22:56

תודה :)
בבקשה שיהיה לך בהצלחה :) !
תמונה
אוי, אתה כלכך צודק 🎻

lihil
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי lihil » 14 פברואר 2020, 12:50

מגניבי
קראתי את הפרקים והם היו נורא מושקעים
אני בטוחה שכל מי שאהוב את זה
נורא רוצה עוד פרקים וגם אתה נורא משקיע
וזה נפלא ממש :) :) בהצלחה גם ממני בפרקים הבאים שלך מחכה ממש לקורא !!
אתמול היה שנה ליום פטירתו של קמרון בויס (שחקן מוכר מג"סי,מגודלים וסדרת הסרטים היורשים)
נזכור אותך לעד❤
תמונה

לינוימהטרופי
דרגה 10
דרגה 10

שליחה על ידי לינוימהטרופי » 21 יוני 2020, 23:49

מהמם! זה ממש מעניין :D
תמונה
קרדיט ענק לשלמה1עם1עצמי
כולנו מישפחה אחת ענקית! :D

שלח תגובה

חזור אל “אני כתבתי!”