ברוכים הבאים לקהילת טרופי!

פורום הכרזות המערכת, המקום להתעדכן בכל מה שקשור לפורום ומחוצה לו.
THETAMAR
דרגה 21
דרגה 21

Re: ברוכים הבאים לקהילת טרופי!

שליחה על ידי THETAMAR » 17 מרץ 2018, 11:11

חדשה1 כתב:זה לא אופר שלא נבחרי זה לא אופר רציתי זה לא אופר לא אופרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
לא כולם מצליחים יש לך עכשיו הזדמנות להוכיח את עצמך שוב עד לבחירות הבאות זה לא עוזר להתחיל יום לפני התוצאות בהצלחה :)
תמונה

תודה רבה לVita על החתימה
ולרפונזל על שינוי הצבע
מלאכית בכירה לשעבר
מלכת אנגליה 👑
תודה רבה לכולם שמחתי להכיר אותכם 💕
פרשתי

מנטה61
דרגה 1
דרגה 1

שליחה על ידי מנטה61 » 17 מרץ 2018, 12:56

יששששששששש

omeriko
דרגה 9
דרגה 9

שליחה על ידי omeriko » 17 מרץ 2018, 20:00

איזה מגניב שפתחתם פורום לאתר, תודה רבה!

Koala
דרגה 34
דרגה 34

שליחה על ידי Koala » 19 מרץ 2018, 19:26

THETAMAR כתב:
חדשה1 כתב:זה לא אופר שלא נבחרי זה לא אופר רציתי זה לא אופר לא אופרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
לא כולם מצליחים יש לך עכשיו הזדמנות להוכיח את עצמך שוב עד לבחירות הבאות זה לא עוזר להתחיל יום לפני התוצאות בהצלחה :)
נכון מאוד,
כל שבועים נפתחים הבחירות ותוכל להוכיח אותך מחדש (:
תמונה
Love life as life loves me :3
מי שכרגע מחובר לפורום אני נמצא בהרה בחוף אז בואו חמדמדים שלי 3:
חברות הרה 3:

MAYA8869
דרגה 3
דרגה 3

שליחה על ידי MAYA8869 » 21 מרץ 2018, 22:06

Koala כתב:
THETAMAR כתב:
נכון מאוד,
כל שבועים נפתחים הבחירות ותוכל להוכיח אותך מחדש (:

תאמת הם צודקים כל שבועיים יש לך את הסיכוי להוכיח את עצמך ובשבועיים האלו שאת מחכה יש לך הרבה הפעלות, במה לעזור, ועוד. ובכלל 97% שתתקבלי עם תוכיחי את עצמך :D :D
תותית ומילעל פוראבר
תמונה
#Teampizza
-אייקיו-

MAYA8869
דרגה 3
דרגה 3

שליחה על ידי MAYA8869 » 21 מרץ 2018, 22:14

הי לכולם כנראה כולכם קצת לא שמחים בגלל שלא התקבלתם למלאכים ואני רוצה להגיד שכל שבועיים הודות למנהלים ולצוות טרופי יש לכם את הזכות למנות את עצמכם למלאכים כל שבועיים אבל עם לא התקבלתם יש לכם עוד שבועיים כדי להוכיח את עצמכם להתקבל למאלכים וכך הלאה... ואני מודה לא בכל אתר עושים את זה, עושים את זה רק באתר הזה כל הפרטים יש לכם בעדכון ''מלאכים'' ועם לא שמתם לב ולא קראתם אז כדי למנות את עצמכם למלאכים אתם צריכים להיות ברמה 3 או יותר, כן זה קצת קשה אבל בסוף מצליחים לקבל הילה זה לא כלכך קל.... יש כאלו שלא אוהבים לעזור לאחרים ולא צריך לשפוט אותם על זה ויש כאלו שאוהבים לעזור עם לב רחב (לכולם יש לב רחב) עם תוכיחו את עצמכם אני באמת מרגישה שתגיעו לרמה 3 או לצוות מלאכים ולקבל הילה.... :D :D :D :D :D :D
תותית ומילעל פוראבר
תמונה
#Teampizza
-אייקיו-

didi
דרגה 24
דרגה 24

שליחה על ידי didi » 21 מרץ 2018, 22:18

MAYA8869 כתב:הי לכולם כנראה כולכם קצת לא שמחים בגלל שלא התקבלתם למלאכים ואני רוצה להגיד שכל שבועיים הודות למנהלים ולצוות טרופי יש לכם את הזכות למנות את עצמכם למלאכים כל שבועיים אבל עם לא התקבלתם יש לכם עוד שבועיים כדי להוכיח את עצמכם להתקבל למאלכים וכך הלאה... ואני מודה לא בכל אתר עושים את זה, עושים את זה רק באתר הזה כל הפרטים יש לכם בעדכון ''מלאכים'' ועם לא שמתם לב ולא קראתם אז כדי למנות את עצמכם למלאכים אתם צריכים להיות ברמה 3 או יותר, כן זה קצת קשה אבל בסוף מצליחים לקבל הילה זה לא כלכך קל.... יש כאלו שלא אוהבים לעזור לאחרים ולא צריך לשפוט אותם על זה ויש כאלו שאוהבים לעזור עם לב רחב (לכולם יש לב רחב) עם תוכיחו את עצמכם אני באמת מרגישה שתגיעו לרמה 3 או לצוות מלאכים ולקבל הילה.... :D :D :D :D :D :D

מהממת!!
אני חושבת שכבר כולם מלאכים - פשוט לא רואים את ההילה שלהם! אם כל אחד יחשוב קצת על האחר- אני מאמינה בכם מהיום שנולדתי... מבטיחה לכם שאם תתאמצו אתם תתקבלו :D
(או שלא צריך כי אמרתי כבר שכולם מלאכים? וסתם כתבתי את זה? עזבו, זכותכם לנסות וזכותכם לא...)

didi
תמונה
מלאכית מוסמכת מחזור ג, ומלאכית בכירה מחזור ד לשעבר
"כולם מלאכים, פשוט לא רואים את ההילה שלהם"
didi
PROUD BTS ARMY
אם טאה הוא בטטה, אני בטטה 2!

Koala
דרגה 34
דרגה 34

שליחה על ידי Koala » 22 מרץ 2018, 08:40

didi כתב:
MAYA8869 כתב:הי לכולם כנראה כולכם קצת לא שמחים בגלל שלא התקבלתם למלאכים ואני רוצה להגיד שכל שבועיים הודות למנהלים ולצוות טרופי יש לכם את הזכות למנות את עצמכם למלאכים כל שבועיים אבל עם לא התקבלתם יש לכם עוד שבועיים כדי להוכיח את עצמכם להתקבל למאלכים וכך הלאה... ואני מודה לא בכל אתר עושים את זה, עושים את זה רק באתר הזה כל הפרטים יש לכם בעדכון ''מלאכים'' ועם לא שמתם לב ולא קראתם אז כדי למנות את עצמכם למלאכים אתם צריכים להיות ברמה 3 או יותר, כן זה קצת קשה אבל בסוף מצליחים לקבל הילה זה לא כלכך קל.... יש כאלו שלא אוהבים לעזור לאחרים ולא צריך לשפוט אותם על זה ויש כאלו שאוהבים לעזור עם לב רחב (לכולם יש לב רחב) עם תוכיחו את עצמכם אני באמת מרגישה שתגיעו לרמה 3 או לצוות מלאכים ולקבל הילה.... :D :D :D :D :D :D

מהממת!!
אני חושבת שכבר כולם מלאכים - פשוט לא רואים את ההילה שלהם! אם כל אחד יחשוב קצת על האחר- אני מאמינה בכם מהיום שנולדתי... מבטיחה לכם שאם תתאמצו אתם תתקבלו :D
(או שלא צריך כי אמרתי כבר שכולם מלאכים? וסתם כתבתי את זה? עזבו, זכותכם לנסות וזכותכם לא...)

didi
זהו דידי קנתה אותי :O
תמונה
Love life as life loves me :3
מי שכרגע מחובר לפורום אני נמצא בהרה בחוף אז בואו חמדמדים שלי 3:
חברות הרה 3:

נעול

חזור אל “הכרזות המערכת”