חייבת עזרה מילדים שבחטיבה לגבי שני דברים חשובים

פורום לימודים הוא המקום לשתף על ציון שקיבלתם במבחן,לעזור ולקבל עזרה בלימודים וללמוד דברים חדשים!
שלח תגובה
chap8800
דרגה 33
דרגה 33

חייבת עזרה מילדים שבחטיבה לגבי שני דברים חשובים

שליחה על ידי chap8800 » 21 פברואר 2020, 17:25

היי,
אני חייבת עזרה מילדים שבחטיבה דחוף עזרה לגבי רעיונות אישיים לפני השיבוץ לכיתות בחטיבה כי אני רוצה ללכת לכיתה מדעית ויש לי רעיון אישי שאין לי מושג אין להתכונן עליו ואני ממש לחוצה אז אשמח שתגידו לי מי עשה לכם את הרעיון ומה שאלו אתכם וגם לגבי מה לומדים בחטיבה אצלכם ואם אתם יודעים מה לומדים אצלכם בכיתה מדעית
תודה🙂
תמונה
"למה בעולם שבו כולם כביכול חופשים
אין אישור לאהבה של כל אוהבים?
למה שבעולם שבו מותר כמעט הכל
האוהבים אינם יכולים להשמיע קול?...."

YONATAN
דרגה 24
דרגה 24

שליחה על ידי YONATAN » 21 פברואר 2020, 18:54

תחשבי על שאלות שיכולים לשאול אותך שם ותעני לעצמך עליהן,
ככה שלא תיהי לחוצה ותדעי לענות וגם שאלות שלא הצלחת לנחש,
זה ממש באמת לא נורא, תיהי את ובהצלחה ! :D
תמונה
"לעולם לא תדע מה אתה יכול לעשות אם לא תנסה לעשות זאת עכשיו 🦋"
מלאך בכיר 👼🏼

chap8800
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי chap8800 » 21 פברואר 2020, 20:21

YONATAN כתב:
21 פברואר 2020, 18:54
תחשבי על שאלות שיכולים לשאול אותך שם ותעני לעצמך עליהן,
ככה שלא תיהי לחוצה ותדעי לענות וגם שאלות שלא הצלחת לנחש,
זה ממש באמת לא נורא, תיהי את ובהצלחה ! :D
תודה!
תמונה

sucrazit
דרגה 30
דרגה 30

שליחה על ידי sucrazit » 21 פברואר 2020, 21:46

chap8800 כתב:
21 פברואר 2020, 17:25
היי,
אני חייבת עזרה מילדים שבחטיבה דחוף עזרה לגבי רעיונות אישיים לפני השיבוץ לכיתות בחטיבה כי אני רוצה ללכת לכיתה מדעית ויש לי רעיון אישי שאין לי מושג אין להתכונן עליו ואני ממש לחוצה אז אשמח שתגידו לי מי עשה לכם את הרעיון ומה שאלו אתכם וגם לגבי מה לומדים בחטיבה אצלכם ואם אתם יודעים מה לומדים אצלכם בכיתה מדעית
תודה🙂
קודם כל אני באה להרגיע אותך ולהגיד לך שחטיבה זה צ’יפס ואוכלים את זה בלי מלח. הייתי ז,ח,ט בכיתה מדעית טכנולוגית - שמכוונים אותך עוד מכיתה ז ל5 יחידות מתמטיקה 5 יחידות אנגלית והמקצועות שעשו את ההבדל בין הכיתה המדעית לרגילות זה שאנחנו למדנו בנוסף פיזיקה ומדעי המחשב. עושה רושם שאת ילדה חכמה ומשקיעה בלימודים שלך אז אם את בכיוון הזה לכי על זה. אצלנו לא עברנו ראיון אישי כלשהו אבל כן עשו לנו מכינה של שבוע בחופש הגדול בין כיתה ו לכיתה ז ולימדו אנגלית, מתמטיקה ומדעים ואחר כך נבחנו על זה.
בהצלחה ❤️
תמונה
🍓💍Zeus💍🍓
והפעם בגרסה חגיגית יותר
תודה לאביה801 תבורכי

chap8800
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי chap8800 » 22 פברואר 2020, 07:55

sucrazit כתב:
21 פברואר 2020, 21:46
chap8800 כתב:
21 פברואר 2020, 17:25
היי,
תודה🙂
קודם כל אני באה להרגיע אותך ולהגיד לך שחטיבה זה צ’יפס ואוכלים את זה בלי מלח. הייתי ז,ח,ט בכיתה מדעית טכנולוגית - שמכוונים אותך עוד מכיתה ז ל5 יחידות מתמטיקה 5 יחידות אנגלית והמקצועות שעשו את ההבדל בין הכיתה המדעית לרגילות זה שאנחנו למדנו בנוסף פיזיקה ומדעי המחשב. עושה רושם שאת ילדה חכמה ומשקיעה בלימודים שלך אז אם את בכיוון הזה לכי על זה. אצלנו לא עברנו ראיון אישי כלשהו אבל כן עשו לנו מכינה של שבוע בחופש הגדול בין כיתה ו לכיתה ז ולימדו אנגלית, מתמטיקה ומדעים ואחר כך נבחנו על זה.
בהצלחה ❤️
תודה רבה לך סוכררררררר
שכחתי להגיד שגם לי תהיה מכינה אבל יותר חברתית מאשר לימודית
אני מתה מזה שחטיבה זה ציפס ואוכלים את זה בלי מלך 😂 גילוי נאות אני לא אוהבת ציפס😇😁
תמונה

אביה801
דרגה 17
דרגה 17

שליחה על ידי אביה801 » 22 פברואר 2020, 21:04

אני גם בזה, וגם אצלנו לא עשו ראיונות, פשוט חילקו את ההקבצות ומתוכם יש את הקבוצה הזאת (עמ"ט).
בכל אופן רק אגיד שאם את לא מעונינת בחיים לעסוק במחשבים, פיזיקה, מתימטיקה, ומדעים לא כדאי לך להיות בהקבצה, זה סתם לחץ ולמידת יתר.
אם כן תרצי את המקצועות הללו, כל מה שצריך זה רצון והשקעה.
אם תרצי את יכולה להתקבל.
תראי להם בראיון כמה שאת מוכנה להשקיע וכמה שאת רוצה...
🌹אביה801 🌹
• מלאכית מוסמכת לשעבר •
ואז את תראי, לא סוף העולם- אפשר לחייך, בחוץ יום יפה.
ואז תגלי, בסוף כמו כולם- אסור לתקן לב שבוכה.
💔

כאשר כוח האהבה יגבר על אהבת הכוח-
העולם ידע שלום
❤️
(ג'ימי הנדריקס)

chap8800
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי chap8800 » 23 פברואר 2020, 06:53

אביה801 כתב:
22 פברואר 2020, 21:04
אני גם בזה, וגם אצלנו לא עשו ראיונות, פשוט חילקו את ההקבצות ומתוכם יש את הקבוצה הזאת (עמ"ט).
בכל אופן רק אגיד שאם את לא מעונינת בחיים לעסוק במחשבים, פיזיקה, מתימטיקה, ומדעים לא כדאי לך להיות בהקבצה, זה סתם לחץ ולמידת יתר.
אם כן תרצי את המקצועות הללו, כל מה שצריך זה רצון והשקעה.
אם תרצי את יכולה להתקבל.
תראי להם בראיון כמה שאת מוכנה להשקיע וכמה שאת רוצה...
תודה לך🌹🌻
תמונה

מאלפוי
דרגה 14
דרגה 14

שליחה על ידי מאלפוי » 23 פברואר 2020, 21:16

לנו לא היה צריך לראיון אבל בכללי אל תלחצי, ובאמת כדאי לך כי זה יעזור לך בחיים אבל זה גם ללמוד יותר ולהשאר אחרי בית ספר(לפחות אצלנו) אם באמת את מוכנה להשקיע אז לכי על זה אבל כמו שכבר אביה אמרה אם את רוצה לעשות בחיים משהו טכני או מדעי או כאלה אז זה ממש יעזור לך אם לא אין לך ממש למה כן זה ידע כללי וגם אם תעשי משהו אחר ויעזור לך אבל לדעתי סתם לחץ...אני הייתי בזה אבל פרשתי ואני לא מהגאונים בשכבה ;)(אז לא צריך להיות כזה גאון) ואני לא ממש יודע מה לומדים עכשיו אצלנו אבל בעקרון פיזיקה וניסויים וכאלה ומחשבים וחשבון יותר חומר כיאלו מהשאר(הקבצה נפרדת) ובכללי חטיבה זה לא כזה גרוע ובהצלחה!
~פרשתי~
תמיד פה לכל שאלה או בקשה :)

chap8800
דרגה 33
דרגה 33

שליחה על ידי chap8800 » 24 פברואר 2020, 06:35

מאלפוי כתב:
23 פברואר 2020, 21:16
לנו לא היה צריך לראיון אבל בכללי אל תלחצי, ובאמת כדאי לך כי זה יעזור לך בחיים אבל זה גם ללמוד יותר ולהשאר אחרי בית ספר(לפחות אצלנו) אם באמת את מוכנה להשקיע אז לכי על זה אבל כמו שכבר אביה אמרה אם את רוצה לעשות בחיים משהו טכני או מדעי או כאלה אז זה ממש יעזור לך אם לא אין לך ממש למה כן זה ידע כללי וגם אם תעשי משהו אחר ויעזור לך אבל לדעתי סתם לחץ...אני הייתי בזה אבל פרשתי ואני לא מהגאונים בשכבה ;)(אז לא צריך להיות כזה גאון) ואני לא ממש יודע מה לומדים עכשיו אצלנו אבל בעקרון פיזיקה וניסויים וכאלה ומחשבים וחשבון יותר חומר כיאלו מהשאר(הקבצה נפרדת) ובכללי חטיבה זה לא כזה גרוע ובהצלחה!
תודה
תמונה

שלח תגובה

חזור אל “לימודים”