ההצעה שלי כנראה נכנסה: לא יודיעו יותר מתי הבחירות למלאכים / הצגת ההצעה שלי שככל הנראה נכנסה.

המקום המתאים לדבר על כל מה שקורה בטרופי!
נעול

מה דעתכם?

בעד הרעיון
4
100%
נגד הרעיון
0
אין הצבעות
נטרלי
0
אין הצבעות

סך הכול הצבעות: 4

שחקן
דרגה 37
דרגה 37

ההצעה שלי כנראה נכנסה: לא יודיעו יותר מתי הבחירות למלאכים / הצגת ההצעה שלי שככל הנראה נכנסה.

שליחה על ידי שחקן » 06 מרץ 2020, 21:07

פניה מספר צונזר בנושא הצעה/בקשה

14/01/20 - 13:42

אין לי מה להגיד... פשוט אין...
אני לא יודע איך להתחיל עם זה! באמת.
אי אפשר, פשוט אי אפשר לעשות בחירות למלאכים, אני עכשיו אסביר לכם הכל

הבחירות למלאכים גורמות למשתמשים מנויים לעזור לחדשים וכל זה, ולהפעיל אך, זה יכול לגרום לריבים כמו שיש עכשיו בפורום. הבחירות למלאכים גורמים למשתמשים לעשות אותם כאילו הם נחמדים בשביל להיבחר ולעזור לחדשים ואחר כך לא עוזרים לא כלום. הבחירות גורמות להם לדעת שיש בחירות ולהתנהג יפה ו"לעזור" אבל אחרי שהם נבחרו או לא, הם לא עוזרים לא כלום.
אז לדעתי אתם צריכים לעשות "Restart" למלאכים ולשנות את כל החוקים אבל לא להוריד את מי שנבחר כבר. והנה איך תשנו:

ילדים יודעים שיש בחירות, אז הם מתנהגים כאילו הם נחמדים ועוזרים אבל בלי הבחירות הם פשוט סלע. לא עושים כלום ולא מתייחסים
פתרון: הבחירות למלאכים יהיו סודיות ביותר והבחירות תמיד יבואו תמיד ברגעים שלא יודעים, כן אפילו עכשיו. ילדים יעזרו יותר לחדשים כל הזמן כי הם לא ידעו מתי המלאכים והם יצטרכו להגיש בקשה לכל הזמן! זאת אומרת שהם ישלחו רק פעם אחת בקשה. כאשר הם יקבלו הרחקה הבקשה תירד ולא נוכל לשלוח 60 ימים , אחר כך אתם בוחרים מי ראוי ועשה עבודה טובה מבלי שהם יודעים שהיה מלאכים ושולחים להם למייל את זה שהם התקבלו.
פלוס משתמש שמעל 3 הרחקות לא יוכל להיות מלאך.

מקווה שתקחו את ההצעה הזאתי ותשנו ותודיעו הכל. כי פשוט יש מלא שנבחרו שרק רוצים הילה ועזרו ולא מגיע להם אחר כך כי או שהם לא מתחברים או שלא עוזרים.

עד כאן הייתי.

14/01/20 - 15:06
שלום צונזר ותודה שפנית אלינו.

תודה רבה על ההצעה!
באמת חלק ממה שכתבת הוא משהו שחשבנו עליו בתקופה האחרונה וייתכן שיתקיים בעתיד (:

המשך גלישה מהנה,
צוות טרופי.
לא ניתן להגיב על הפניה. פניה זו ננעלה בשל חוסר מענה.

זה רעיון שהצעתי לצור קשר, וכן התחילו הבחירות למלאכים. עכשיו ככל הנראה לא יודיעו מתי יהיה בחירות. שלחתם בקשה לתמיד (או עד שתקבלו הרחקה)

אם צוות טרופי לא יעלה את הנושא של הבחירות ויודיעו את החוקים החדשים, זה באמת נכנס.

עכשיו אני בא אלייכם בשאלה, מה דעתכם?

אורניום
דרגה 35
דרגה 35

שליחה על ידי אורניום » 07 מרץ 2020, 01:04

אהלן זה ספאם,
מוזמן לשתף בכל הנושאים שבעולם...
אגב זה לא ממש אומר שההצעה שלך התקבלה,
הם עונים ככה על כל הצעה...

נעול

חזור אל “מדברים על טרופי”