סיכום העשור במוזיקה ; זמרים , שירים ומה שבינהם.

בפורום זה תוכלו לדבר על כל מה שקשור לסדרות, טלוויזיה, סרטים, מוזיקה, זמרים וכל דבר שביניהם!
שלח תגובה

מה השיר המועדף עליכם מהרשימה? (פרק 2) הצביעו ורשמו בתגובות!

אתה יכול לבחור רק אפשרות 1

צפייה בתוצאות

דניאל130
דרגה 28
דרגה 28

שליחה על ידי דניאל130 » 25 דצמבר 2019, 18:35

פרק 1 - נכתב ב25.12.19🎵
פרק 2 - נכתב ב26.12.19🎵
הסבר :
היי , אני דניאל , והחלטתי ליצור את "סיכום העשור במוזיקה" לפי הצד שלי. בעשור האחרון חולקו פרסים שונים , התגלו אומנים שונים ויצאו שירים מיוחדים שגרפו מיליארדי צפיות , אבל בואו נתחיל מהטופ , כדי להבין מהיא הצלחה כיום.
פרק ראשון
פעם , ההצלחה נמדדה יותר בכמה השיר שלך מוערך , אבל כיום , הדבר העיקרי במדידת ההצלחה הוא צפיות. למי שלא יודע , כנראה פעם או פעמים שמעתם על האתר יוטיוב , המאפשר להעלות תוכן ללא מגבלה. האתר אומנם מלא ביוצרי תוכן לא רעים אפשר לציין , אבל הסרטונים הכי נצפים שגרפו המון צפיות ולייקים הם דווקא שירים , שאתם כנראה מכירים. אז למה שלא נעשה לכם פה רשימה מסודרת?
טופ 5 - השירים עם הכי הרבה צפיות מהעשור האחרון :
מקום 5🏅 - GANGNAM STYLE
קצת פרטים - GANGNAM STYLE הוא השיר הותיק ברשימה (מ2012!) , יצא לאור על ידי להקת PSY ועומד כרגע על כמעט 3 וחצי מיליארד צפיות! שאפו! חוץ מזה הוא גם השיר עם הכי הרבה תגובות ברשימה , עם לא פחות מ4 מיליון תגובות!
לצפיה בשיר🔽

מקום 4🏅 - Uptown Funk
קצת פרטים - השיר עלה בתאריך 19 בנובמבר 2014 על ידי Mark Ronson ועומד כרגע על יותר מ3 וחצי מיליארד צפיות! כל הכבוד!
לצפיה בשיר🔽

מקום 3🥉 - See You Again
קצת פרטים - See You Again הוא השיר עם הכי פחות אן-לייקים (או "בוזים") , השיר ה"שקט" ברשימה עם התחלה ופזמון שקטים למדיי , עלה על ידי Wiz Khalifa
וCharlie Puth
בתאריך 6 באפר׳ 2015 ועומד כיום על למעלה מ4 מיליון צפיות! שיר מהמם , ממליץ לשמוע.
לצפיה בשיר🔽

מקום 2🥈 - Shape of You
קצת פרטים - Shape of You הוא השיר החדש ביותר מהרשימה שעלה ב30 בינואר 2017 על ידי Ed Sheeran שהוא גם הזמר עם הכי הרבה מינויים (או "סאבים") מהרשימה עם לא פחות מ43 מיליון רשומים! השיר עצמו הגיע כבר ללמעלה מ4 וחצי מיליארד צפיות ורק אני חשבתי שהשיר הוא של גסטין ביבר בהתחלה?😂
לצפיה בשיר🔽

ובמקום הראשון!🥇🏆 - Despacito
את השיר הזה אתם מכירים , אז אין לי כל כך מה לפרט , אז תהנו לשמוע אותו🤷‍♂️
לצפיה בשיר🔽

סיכום פרק 1 - בפרק הזה :
למדנו קצת איך אנחנו מגדירים שיר "מוביל" בתקופה האחרונה ולמדנו על השירים "המובילים" של העשור האחרון , לקח לי המון זמן לכתוב את הכל אז אשמח שתקראו ונתראה בפרק הבא!
שאלה : מה השיר המועדף עליכם מהרשימה? רשמו בתגובות!
פרק שני
אז אחרי שראינו איך אנחנו מגדירים "הצלחה" כיום עם לייקים , תגובות וצפיות ,הגיע הזמן לעבור לדבר הבא.
חוץ מה"הצלחה" הזאת , הצלחה יכולה להיות גם זכיה בתחרות או קבלת פרס , ואלה הדברים שאנחנו הולכים לדבר עליהם היום.
תחרויות זוכים ומה שבינהם :
אז נתחיל מתחרויות , כי בלי זכיות אין פרסים , וכמובן שתחרות הזמר המובילה בעולם היא "אירוויזיון"
לצפיה מהירה בנושא האירוויזיון לחצו
למי שלא הבין מהקטע , הנה לכם ציטוט מויקיפדיה :
-
תחרות הזמר של האירוויזיון (באנגלית: Eurovision Song Contest, בצרפתית: Concours Eurovision de la Chanson, לעיתים נכתב כקיצור: Eurovision או ESC) היא תחרות שירים שנתית שמארגן איגוד השידור האירופי (EBU/UER). בתחרות משתתפות תחנות שידור ממלכתיות שחברות באיגוד. התחרות משודרת בטלוויזיה וברדיו ברחבי אירופה בערוצי התחנות הנוטלות בה חלק החל משנת 1956. הפופולריות של התחרות הביאה לכך שהיא שודרה ועדיין משודרת גם במדינות שונות ברחבי העולם שאינן חברות מלאות בארגון (למשל באוסטרליה). משנות ה-2000 מועבר שידור התחרות גם באינטרנט באתר האירוויזיון, ומשנת 2015 גם בערוץ היוטיוב של האירוויזיון.
-
עד היום נחשבת תחרות האירוויזיון לאירוע המוזיקה הגדול והנצפה ביותר בעולם עם מאות מיליוני צופים מדי שנה, מה שנותן לה את המעמד והכינוי "המונדיאל של המוזיקה".
-
תחרות הזמר של האירוויזיון מורכבת משלוש הופעות חיות שנערכות מדי שנה במהלך חודשי האביב. עד 1983 התקיימה התחרות בסוף מרץ או אפריל, ב-1956 וב-1977 היא התקיימה בחודש מאי, והחל מ-1984 היא מתקיימת בחודש זה מלבד השנים 1988 ו-1994 בהן היא התקיימה שוב בחודש אפריל. בשלב חצי הגמר, שנוסף משנת 2004, מתקיימים שני מופעים בימי שלישי ובימי חמישי ומופע הגמר של התחרות מתקיים במוצאי שבת.
אז אני חושב שהבנתם , אבל הנה עוד משהו ; בשנת 2005 התקיימה תחרות שיר היובל , הנה עוד ציטוט מויקיפדיה :
-
"שיר היובל באירוויזיון", היה אירוע לכבוד חמישים שנה לתחרות הזמר האירופאית האירוויזיון ובו נבחר השיר הטוב ביותר מכל תחרויות האירוויזיון. האירוע התקיים ב-22 באוקטובר 2005 בעיר קופנהגן, דנמרק.
-
בתחרות התחרו 14 שירים שנבחרו בחודשים מאי עד יולי 2005, באתר האינטרנט הרשמי של האירוויזיון. מתוך 100 שירים שהוצעו לבחירה, יכלו הגולשים לבחור את 20 השירים האהובים עליהם. בסיום ההצבעה עלו מכל עשור 2 השירים בעלי אחוזי ההצבעה הכי גבוהים, אליהם צורפו 4 שירים נוספים מתוך הרשימה שנבחרו בעזרת ועדה פנימית של איגוד השידור האירופי.
-
מופע עשור נוסף בשם הלהיטים הגדולים של האירוויזיון הופק בידי ה-BBC והתקיים ב-21 במרץ 2015 לרגל 60 שנה לאירוויזיון בעיר לונדון באנגליה. המופע לא היה אירוע תחרותי בדומה לתחרות היובל אלא מופע נוסטלגי בהשתתפות זמרים מהיסטוריית התחרות שהציג 15 שירים (חלקם בוצעו כמחרוזות שירים) מהיסטוריית התחרות ובהם את השיר דיווה הישראלי אותו ביצעה גם במופע דנה אינטרנשיונל.
-
אזזז רוצים לדעת אילו שירים זכו בתואר שירי היובל? המשיכו לקרוא.
מקום 5🏅- Save Your Kisses For Me שבוצע על ידי להקת Brotherhood Of Man (אחוות האדם)
לצפיה בשיר🔽

מקום 4🏅- My number one שבוצע על ידי Helena Paparizou (הלנה פפאריזו)
לצפיה בשיר🔽

מקום 3🥉 - Hold Me Now בוצע על ידי Johnny Logan (ג'וני לוגן)
לצפיה בשיר🔽

מקום 2🥈 - Nel blu dipinto di blu , השיר היחיד שלא באנגלית ברשימה, השיר בוצע באיטלקית על ידי Domenico Modugno (דומניקו מודוניו) ו Nel blu dipinto di blu הוא גם השיר הותיק ברשימה , מתקופת ה"שחור לבן"
לצפיה בשיר🔽

ובמקום ה1(!)🥇🏆 -Waterloo , על השיר הזה לא אצטרך כל כך לפרט אז ניתן למר ויקיפדיה לפרט :
השיר ווטרלו נכתב לקראת תחרות האירוויזיון של 1974, לאחר ששיר קודם של הלהקה (Ring Ring) הגיע רק למקום השלישי בתחרות המלודיפסטיבלן בשנת 1973. תחילה נכתב עם מקצב רוק-ג'אז, אך זה הוחלף במקצב דיסקו מהיר. הלהקה העדיפה שיר זה על פני שיר אחר שנכתב על ידי חבריה באותה העת, Hasta Mañana, משום שהודגשה בו שירתן של בנות הלהקה, אנייטה פלטסקוג ואנני-פריד לינגסטאד. השיר עוסק בנערה העומדת להיכנע לאהבתה, כשם שנפוליאון נכנע בקרב ווטרלו בשנת 1815. (בניגוד לאמור בשיר, נפוליאון לא נכנע לאחר שהובס בקרב שהתחולל ב-18 ביוני בווטרלו שבמרכז בלגיה של ימינו אלא חזר לפריז. לאחר שנכזבה תקוותו לתמיכה עממית, התפטר ב-22 ביוני לטובת בנו ששהה באוסטריה).
-
השיר זכה בתחרות הקדם-אירוויזיון של שוודיה בפברואר 1974 ולאחר מכן, ב-6 באפריל, זכה במקום הראשון בתחרות האירוויזיון עם 24 נקודות, כאשר השיר האיטלקי שהגיע למקום השני משתרך אחריו עם 18 נקודות (שיטת הניקוד אז הייתה שונה מזו המקובלת כיום).
-
השיר ווטרלו היה הזוכה הראשון בתחרות האירוויזיון ששבר את מסורת הבלדה השקטה הן מבחינה מוזיקלית והן מבחינת ההופעה - התלבושות הססגוניות, המקצב המהיר, והכוריאוגרפיה (פשוטה, אך חסרת תקדים).
לצפיה בשיר🔽

אז היום יעלה גם הפרק הבא על פרסים , אז תשארו מעודכנים!
שאלה :מה השיר המועדף עליכם מהרשימה הזאת? רשמו בתגובות והצביעו בסקר!
אז תודה שקראתם ונתראה בפרק הבא ;) בייי!
נערך לאחרונה על ידי דניאל130 ב 26 דצמבר 2019, 08:01, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
התפוזנים חזרו לשלטון!🍊
תודה רבה לרובישה המוכשרת על החתימה♥
לחצו על התמונה כדי להגיע לנושא של עידוד בבידוד :!:

יולי78
דרגה 20
דרגה 20

שליחה על ידי יולי78 » 25 דצמבר 2019, 20:59

וואו...
רואים שהשקעת ממש!!!
כל הכבודדד
וחידשת לי לא מעט ;)
אני עד עכשיו בהלם שאני מכירה את כל השירים(חוץ מהמקום השלישי),אני קראתי את הנושא בגישה כזאת של "בואו נראה מהם השירים הכי נצפים,אולי אני אוהב אותם ואשמע אותם".
ואני לא שומעת הרבה שירים,ככה שזה הבהיל אותי :lol:
ולשאלתך-קשה לבחור,כולם שירים מהממיםםם (למעט,מהמקום השלישי כי אני לא מכירה אותו,אולי בעתיד אתמכר אליו בזכותך)
בכל זאת שירים נצפים או לא? ;)
תמונה
האוורסט-ההר הכי גבוה בעולם

"זה ההר הכי גבוה ואני מנסה לנגוע בפסגה לשם אני אגיע"
(מהשיר גבוה-עדי ביטי)
❤ ❤ ❤
משתמשת רשומה עם שאיפה גבוהה

דניאל130
דרגה 28
דרגה 28

שליחה על ידי דניאל130 » 26 דצמבר 2019, 07:16

יולי78 כתב:
25 דצמבר 2019, 20:59
וואו...
רואים שהשקעת ממש!!!
כל הכבודדד
וחידשת לי לא מעט ;)
אני עד עכשיו בהלם שאני מכירה את כל השירים(חוץ מהמקום השלישי),אני קראתי את הנושא בגישה כזאת של "בואו נראה מהם השירים הכי נצפים,אולי אני אוהב אותם ואשמע אותם".
ואני לא שומעת הרבה שירים,ככה שזה הבהיל אותי :lol:
ולשאלתך-קשה לבחור,כולם שירים מהממיםםם (למעט,מהמקום השלישי כי אני לא מכירה אותו,אולי בעתיד אתמכר אליו בזכותך)
בכל זאת שירים נצפים או לא? ;)
תודה רבה :) אגב , החלק הבא עומד לעלות ממש עכשיו (;
תמונה
התפוזנים חזרו לשלטון!🍊

KiziXx
דרגה 6
דרגה 6

שליחה על ידי KiziXx » 26 דצמבר 2019, 08:05

רואים שהשקעת, ישר כוח :)
תמונה

Babit
דרגה 8
דרגה 8

שליחה על ידי Babit » 26 דצמבר 2019, 08:12

וואו אמאלה יא מושלם מה זה?
כמה זמן אתה משקיע בזה?
שעה? שעתיים? שלוש שעות? ארבע שעות? עשרים שעות?
אתה כזה שלוש דקות חחחחחחחחחחח
תמונה
החברים שלי
yontan פנחסון
מאור
ועוד חברים! אוהבת את כולכם ויעלה ביי

דניאל130
דרגה 28
דרגה 28

שליחה על ידי דניאל130 » 26 דצמבר 2019, 08:24

Babit כתב:
26 דצמבר 2019, 08:12
וואו אמאלה יא מושלם מה זה?
כמה זמן אתה משקיע בזה?
שעה? שעתיים? שלוש שעות? ארבע שעות? עשרים שעות?
אתה כזה שלוש דקות חחחחחחחחחחח
חחח האמת שאני עובד על זה שעה כל פרק וזה דיי הרבה (?)
KiziXx כתב:
26 דצמבר 2019, 08:05
רואים שהשקעת, ישר כוח :)
תודה רבה (:
תמונה
התפוזנים חזרו לשלטון!🍊

קנדיס
דרגה 36
דרגה 36

שליחה על ידי קנדיס » 26 דצמבר 2019, 09:13

ואוו כל הכבוד על ההשקעה, אמאלה איך כולם התלהבו פעם GANGNAM STYLE :lol:
תמונה
קנדיס - מלאכית מוסמכת
"Never tickle a sleeping dragon"
(המוטו של הווגורטס)

sucrazit
דרגה 28
דרגה 28

שליחה על ידי sucrazit » 26 דצמבר 2019, 11:40

אמאלה אבבא ♥♥♥

‏。゚゚・。・゚゚。
‏。 𝗐𝗁𝗒 𝖿𝗂𝗍 𝗂𝗇 𝗐𝗁𝖾𝗇 𝗎
‏ ⠀・。・ 🍓 ╱╲ 🍓。 . *
‏ 𝗐𝖾𝗋𝖾 𝖻𝗈𝗋𝗇 𝗍𝗈 𝗌𝗍𝖺𝗇𝖽 𝗈𝗎𝗍 ?

Nicky
דרגה 43
דרגה 43

שליחה על ידי Nicky » 28 דצמבר 2019, 23:08

וואו כל הכבוד! לאיזה תקופות החזרת אותי עכשיו... :oops: סיכמת מעולה!
תמונה
תודה רבההההה לרובישה המושלמת על החתימה המקסימה!
"אם אתם לא אוהבים משהו, תשנו אותו. אם אתם לא יכולים לשנות, תשנו את הגישה שלכם"
(מאיה אנג´לו)

שלח תגובה

חזור אל “מוזיקה, סדרות וסרטים”