ספיישל פיראטים חוזר? דניאל בננה ועוד פריטים שאתם עיצבתם יהיו בטרופי? ועיצוב חדש לחנות? חדשות שחקן!

כתבתם סיקור חדשותי או בלוג מעניין?
בואו לשתף!
שלח תגובה
שחקן
דרגה 37
דרגה 37

ספיישל פיראטים חוזר? דניאל בננה ועוד פריטים שאתם עיצבתם יהיו בטרופי? ועיצוב חדש לחנות? חדשות שחקן!

שליחה על ידי שחקן » 15 דצמבר 2019, 16:14

בלי לחפור יותר מידיי נתחיל!

1. פיראטים V2?
זוכרים את ספיישל הפיראטים? הוא יחזור בקרוב ככל הנראה! קחו כמה דברים שיכולים להעיד שזה יחזור!
מתוך טרופי - מנויים
מנויים בטרופי נהנים מיותר משימות, משחקים והרפתקאות!
אחת לכמה חודשים מתקיימים בטרופי אירועים מיוחדים, כמו לדוגמה "ספיישל פיראטים", בו כל המשתמשים בטרופי נהנים מפעילות פיראטית ומגניבה.
רק משתמשים מנויים נהנים מהטבות נוספות ואופציות שלא כלולות למשתמשים לא מנויים.

2. תחרות העיצובי פריטים
נכנסה היום תחרות נהדרת שנותת לכם לעצב פריטים שיכנסו לאתר!
מיותר לציין שאם זה יכנס אתם תקבלו אותם ראשונים! 8-)

אז מה עושים? איפה כדאי לעצב?
קודם כל, תחשבו על רעיון לפריט שהייתם רוצים ללבוש בטרופי. אחר כך ציירו את הרעיון על דף עם עיפרון, וצבעו אותו בהתאם. כשסיימתם צלמו את הדף ותתחילו לעבור על עיצוב הפריט במחשב. אני ממליץ על תוכנות כמו PhotoShop שניתן להוריד באינטרנט. אחרי שעיצבתם את הפריט תצטרכו לדאוג להלביש את הפריט שיצרתם על הדמות של טרופי (שאותה ניתן להוריד למטה). תוכלו גם לעצב את הפריט על הדמות מלחתחילה.
אחרי שסיימתם לעצב את הפריט שלכם ומיקמתם את הפריט על הדמות של טרופי עכשיו כל מה שנשאר הוא לשלוח את הפריט שלכם בפורום "העיצובים שלי". לוחצים על יצירת נושא חדש ומעלים את התמונה של הפריט שיצרתם דרך תגית הi השחור עם הנקודה הירוקה שלמעלה, או דרך "קבצים מצורפים" למטה.

3. חידוש עיצוב החנות,
כלומר זה לא כזה חשוב אבל תראו
https://www.tropy.co.il/store?ctg=dollars כניסה לחנות השטרות
https://www.tropy.co.il/membership כניסה לחנות הממברשיפ (מנוי)

4. בונוס! אין דבר כזה לא אפשרי בפורום

מוזמנים לקרוא מה שהרקולס העלה בנושא בואו להציע!
viewtopic.php?f=63&t=9945

עד כאן הייתי! שחקן
25.8

Nicky
דרגה 45
דרגה 45

שליחה על ידי Nicky » 15 דצמבר 2019, 16:16

מגניב!
תמונה
llמאיהll מאייייי
"למרות שאנשים ישכחו מה אמרתם ומה עשיתם, הם אף פעם לא ישכחו איך גרמתם להם להרגיש"
(מאיה אנג'לו)

שלח תגובה

חזור אל “חדשות ובלוגים”