הפרק לפני ההאחרון של העונה פרק 12/האהבה שלי עם הוק

כתבתם סיפור מרתק או אגדה סוחפת?
בואו לשתף!
שלח תגובה
מגניבי
דרגה 21
דרגה 21

הפרק לפני ההאחרון של העונה פרק 12/האהבה שלי עם הוק

שליחה על ידי מגניבי » 22 אפריל 2019, 21:36

שלום לכולם!עבר כבר 11 פרקים מתחילת העונה 1!עכשיו הפרק ה12 ורציתי לספר לכם משהו על העונה ה2.
הסיפור יהיה בהמשכים זה על אותו רקע אבל המשך יקח יותר זמן :lol: אבל יהיה דמויות נוספות והמתח יעלה אז כדי לכם מאוד לחכות וכל תגובה שלכם מרימה לי תיום אז תגיבו לפרק הזה ;)

[+] הפרק הקודם של ההרפתקאות של דמויות הקבע
הפרק הזה: חייגתי לאמא שלי והיא אישרה את השיחה ואמרתי:"אמא!אמא! אני מתגעגעת אלייך נורא תודה על ההזמנת פיצה יש לי דמעות אני מאוד מתגעגעת אלייך מה איתך?" ואמא ענתה:"שלמנו יותר מעולה!מרגישים מוששש לם! אני בטוחה שנתראה בקרוב נשיקות אוהבת :) " ואמרתי"אוהבת גם אותך :cry: " השיחה אם אמא באמת ריגשה אותי ונתתי את הטלפון לטום.
טום פיזה אמר :"איזו אהבה נפלאה בין בנות אמא ואבא גם אני מתגעגע לאמא ואבא שלי... :cry: " סנדרה ענתה:"אל תדאג אמא ואבא שלך תמיד איתך בלב!אתם לא תיפרדו" וטום אמר מילות סיכום"היה באמת כיף לדבר אני צריך לחזור למטבח להתראות!" וכולם אמרו "להתראות!" זוכרים שאמרתי שאני מאוהבת בהוק? הוק רצה לומר לי משהו ולא יכל יותר לשמור בלב וגם אני רציתי לספר לו משהו....

נפגשנו בבית ספר והוק אמר:"היי סימה :o אני רציתי להגיד לך משהו" ואמרתי"גם אני רוצה להגיד לך משהו" ואמרנו ביחד

ההמשך יבוא

הפרק הזה: אני מאוהב/ת בך!" אחריי זה גילנו תאהבה ואם יש צרה תמיד נוכל לעזור אחד לשניה כי זו חברות אמת!
שיחקנו ביחד בהפסקות סיפרנו אחד לשני סודות שאף אחד לא ידע בחיים! היה לי הכי כיף שבעולם איתו!
נגמר הבית ספר והלכתי בדרך הביתה וראיתי את סנדרה בדרך הביתה ופתאום היא עצרה ובכתה אמרתי לה מה קרה סנדרה?למה את בוכה? והיא ענתה" הגננת כעסה עליי היום בגן :cry: " הייתי מופתעות ואמרתי למה? וענתה"שיחקתי עם צעצועה וילד בשם בני לקח לי תצעצוע ונתן לי והוא אמר לגננת "שיחקתי עם צעצוע וסנדרה לקחה לי אותו! :cry: "והוא שיקר הגננת כעסה עליי והייתי בעונש" ואמרתי לה:"אל תדאגי מה שקרה קרה אנחנו נספר להנרי וזארה בטלפון הגענו הביתה וסינה רצתה לספר לנו משהו ואמרה ככה
ההמשך יבוא...

רובישה
דרגה 56
דרגה 56

שליחה על ידי רובישה » 02 אוקטובר 2019, 16:05

וואו מותח!!!
מחכה להמשך :)

הוקפץ לאחרונה על ידי מגניבי בתאריך 02 אוקטובר 2019, 16:05.
תמונה
"יום בלי חיוך הוא יום מבוזבז"
רוצים חתימה?
בקשו ממני כבר עכשיו במפעל החתימות שלי =)

#רובישה בקללל#
כבר לא מלאכית, אבל תמיד כאן בשבילכם♥

שלח תגובה

חזור אל “סיפורים”