אירוויזיון 2019 בטרופי: המלצות המנהלים

לכבוד האירוויזיון ה-64 שיערך השנה בתל אביב תחרות האירוויזיון מגיעה גם אל טרופי!
ועכשיו, התחרות נפתחה! מי יהיה הסרטון הזוכה לשנת 2019?

גמר תחרות האירויזיון יצא לדרך ביום ראשון.
ה2.6.2019, כ"ח באייר תשע"ט, בשעה 18:00.
בבמת האירויזיון, בשרת אפרודיטה, מצפים לראותכם.
נעול
Hercules
דרגה 13
דרגה 13
הודעות: 663
הצטרף: 23 פברואר 2018, 18:44
מין: זכר

אירוויזיון 2019 בטרופי: המלצות המנהלים

#1

שליחה על ידי Hercules » 23 אפריל 2019, 21:09

שלום לכולם! האירוויזיון יצא לדרך ואנחנו בטרופי נרגשים מאוד לפתוח את התחרות.
הדרך היחידה על מנת לנצח בתחרות האירוויזיון של טרופי היא לזכות באהדת הקהל. בסופו של דבר, בכל השלבים של האירוויזיון שלנו בטרופי הסרטון שלכם חייב להיות אהוב בדרכים שונות.
על מנת לעזור לכם ליצור את הסרטון הטוב ביותר, הכנתי לכם את מדריך המלצות המנהלים שיעזור לכם להבין איך לגרום למשתמשים אחרים לאהוב את הסרטון שלכם.

• תחילה, נסו להרכיב צוות משלכם - העבודה עם צוות של עד שלושה משתמשים הרבה יותר קלה מעבודה לבד. חשבו על כך שעבודה עם משתמשים נוספים תצור לכם הרבה פחות סרטונים אויבים, וככה תוכלו לגבש את כל הרעיונות של שלושתיכם על גבי רעיון אחד מוצלח!

• לאחר שהחלטתם על רעיון מרכזי לסרטון, צרו עלילה לסרטון. נסו לבנות סרט אמיתי משלכם! בנו תסריט, רשימת דמויות עם תיאור של כל אחד מהם, קווי עלילה והתפתחויות לא צפויות בעלילת הסרטון יוסיפו המון עניין ומתח לסרטון שלכם. סיפור עם עלילה יעניין את הצופים הרבה יותר מסרטון עם שיר ומילים באורך 4 דקות.

• תוסיפו לסרטון כמה שיותר מילים בתגיות הסרטון במהלך העלאתו ל- YouTube. התגיות יעזרו לכם להגדיל את החשיפה של הסרטון שלכם ויהיה קל יותר לחפש אותו ברחבי היוטיוב. ככה תגדילו את מספר הצפיות שלכם באופן משמעותי!

• אל תתחננו לסימוני לייקים בתוך הסרטון! שימו לב שסרטונים כאלה יפסלו מהתחרות. נסו להרוויח את הלייקים ביושר, זו הדרך הטובה ביותר!

אז זהו! אתם מוכנים ליצור את הסרטון הטוב ביותר שיש.
המון בהצלחה לכולם!!!
תודה לקנדיס על החתימה המהממת!
TeamHercules#

תנסה, תנסה הרבה, תיכשל הרבה,
העיקר אל תפסיק לנסות 🦋

נעול

חזור אל “אירוויזיון 2019 בטרופי!”