אירוויזיון 2019 בטרופי: כל הפרטים!

לכבוד האירוויזיון ה-64 שיערך השנה בתל אביב תחרות האירוויזיון מגיעה גם אל טרופי!
ועכשיו, התחרות נפתחה! מי יהיה הסרטון הזוכה לשנת 2019?

גמר תחרות האירויזיון יצא לדרך ביום ראשון.
ה2.6.2019, כ"ח באייר תשע"ט, בשעה 18:00.
בבמת האירויזיון, בשרת אפרודיטה, מצפים לראותכם.
נעול
Hercules
דרגה 13
דרגה 13

אירוויזיון 2019 בטרופי: כל הפרטים!

שליחה על ידי Hercules » 23 אפריל 2019, 21:09

שלום לכולם וברוכים הבאים לנושא הרשמי של תחרות האירוויזיון 2019 בטרופי!
לאחר שהפעילות הוכרזה לפני כחודשיים וקצת כולכם הייתם במתח מה זה בדיוק אומר אירוויזיון בטרופי?!
במהלכם של החודשיים האלה לכולכם צצו המון ניחושים לגבי מה באמת הולך לקרות בטרופי בזמן האירוויזיון? הנה כמה מהניחושים שהכי הצחיקו אותנו:
חדשה כתב:
16 פברואר 2019, 13:21
אבל איך הם רוצים שנשיר? אם זה הקלטת קול אני לא זוכה...
פשוט תקליטו אותי שרה במקלחת
צוציXמסט כתב:
16 פברואר 2019, 13:25
אולי צריך לתת קישור לשיר האהוב עליך ביוטיוב?🤔
תכלתSהמלכה כתב:
16 פברואר 2019, 13:44
אמאלה איך הם רוצים שנשיר? אם זה הקלטת קול אני לא זוכה בטוח
פגוש20 כתב:
16 פברואר 2019, 14:03
אה הבנתי מה יש בקרוב תחרות מה נשיר באירובזיון מול המנהלים
chap8800 כתב:
לדעתי זה פשוט כותבים שיר :)

אז זהו! אנחנו יכולים להרגיע אתכם ולהגיד לכם שלא מדובר בהקלטות קול! אף אחד לא יצטרך לשיר מול המנהלים וגם לא לכתוב שירים מיוחדים.
בתחרות האירוויזיון 2019 בטרופי עליכם לייצר לבד, או עם כמה חברים את הסרטון הכי מגניב, מרשים ומעניין שיש! התחרות שלנו מתבססת בעיקר על כישרון, יצירתיות, שיתוף, עריכה וכל מה שצריך כדי ליצור סרטון מושלם שייצג אתכם!

איך נרשמים ואיפה?
לפני ההרשמה, אנחנו ממליצים לכם לדבר עם חברים שאתם מכירים מטרופי וליצור צוות משלכם.
כל צוות יכול להכיל עד 3 משתמשים, אך עדיין תוכלו לעזור אחד לשני ביצירת הסרטונים גם אם המקום בצוות תפוס.
כל משתמש יכול להיות בצוות אחד ולהגיש סרטון אחד! ההשתתפות בצוות היא לא חובה ואפשר גם להשתתף בתחרות לבד. עניין הצוותים נועד על מנת להקל עליכם - תמיד כיף יותר עם חברים!
לאחר שבחרתם צוות והכנתם ביחד את הסרטון הכי מעניין שיכול להיות עליכם להעלות את הסרטון שלכם לYouTube.
לא יודעים איך מעלים סרטונים לYouTube? אין בעיה, תוכלו להיעזר במדריך הבא שהכנו בשבילכם.
לאחר שהעלאתם את הסרטון עליכם ליצור נושא חדש בפורום "אירוויזיון 2019 בטרופי" שכולל את שמות כל חברי הצוות בטרופי, שם מיוחד שהחלטתם להעניק לסרטון והסרטון עצמו. צרפו את הסרטון דרך התגית youtube שמעל לתיבת הטקסט בפורום ושלחו את הסרטון לתחרות! הרשמות שלא יבוצעו עם הפרטים הבאים שביקשנו יפסלו.
לאחר ששלחתם את הסרטון, הרשמתכם הסתיימה! כל מה שנשאר לעשות הוא לחכות לגמר הגדול על מנת לגלות האם עברתם לשלב הסופי והאחרון והאם הסרטון שלכם ניצח את האירוויזיון!

מה קורה בגמר? האם כל הסרטונים ישודרו בו?
על מנת לא ליצור עומס של רשימת צפייה בסרטוני הגמר, החלטנו שבגמר הגדול נשדר עשרה סרטונים בלבד שיהיו הסרטונים שיתחרו על הניצחון הגדול באירוויזיון.
עשרת הסרטונים יבחרו על פי המהלך הבא: חמישה סרטונים יבחרו על פי כמות הלייקים שלהם בסרטון היוטיוב שנשלח אלינו בפורום (הלייקים שבאתר של יוטיוב), וחמישה הסרטונים האחרים יבחרו על פי החלטת המנהלים.
הכנו במיוחד בשבילכם מדריך המלצות מגניב שיעזור לכם לבחור את הרעיונות לסרטון ולהגדיל את האהדה של הצופים בלחיצה כאן.

איך בוחרים את המנצח?
שקלול המנצח מותנה בהמון שלבים ונקודות, אך לפני שבוחרים את המנצח עלינו לבחור קודם כל את עשרת הסרטונים הטובים ביותר שיעלו לגמר הגדול של התחרות וישודרו בשידור חי באירוע האירוויזיון הענק של טרופי שיתקיים בבמה הענקית של טרופי שתחזור במיוחד לכבוד התחרות. עשרה סרטוני הגמר שנבחרו ישודרו במסך הענק שעל הבמה ולאחר שנסיים את שידור כל הסרטונים תוכלו להצביע לשלושה הסרטונים שהכי אהבתם. עוד פרטים על אירוע הגמר הגדול ניתן בהמשך הדרך..

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ויוצרים את הסרטונים הטובים ביותר שלכם, יש לנו כמה חוקים שחשוב שתקראו!
• הסרטון חייב להצטלם בטרופי בלבד!
• הסרטון חייב להיות באורך של 2:30 דקות עד 5:00 דקות. כל המרבה הרי זה משובח!
• בסיום הסרטון עליכם להוסיף כתוביות סיום שיכללו את כל חברי הצוות, השירים וקטעי המוסיקה שהשתמשתם בהם.
• סרטון שיעבור על אחד מהחוקים בטרופי בצורה כלשהי יפסל מהתחרות.

כל סרטון שעובר על אחד מהחוקים הבאים יפסל מהתחרות ולא ישודר. שימו לב בעיקר למהלכי הזמנים, אל תגידו לא ידעתי!

שיהיה המון בהצלחה לכולם ותחרות אירוויזיון שמחה לכולם.
תודה לקנדיס על החתימה המהממת!
TeamHercules#

תנסה, תנסה הרבה, תיכשל הרבה,
העיקר אל תפסיק לנסות 🦋

תכלתSהמלכה
דרגה 40
דרגה 40

שליחה על ידי תכלתSהמלכה » 23 אפריל 2019, 21:11

מ ג נ י ב !!
Dont touch My Loly!!!!!!

תודה ענקית ללולי שלי (מאי) על הסרטון המושלם הזה ליום הולדת!

תקנאו לי יש תחברה הכי טובה בעולםםם

גמבו
דרגה 21
דרגה 21

שליחה על ידי גמבו » 23 אפריל 2019, 21:13

וואוו!!
אני כבר עכשיו הולך לבנות צוות :)
נערך לאחרונה על ידי גמבו ב 26 אפריל 2019, 12:51, נערך פעם 1 בסך הכל.

"תשאירו את העיניים שלכם על הכוכבים והרגליים שלכם על הקרקע" :)
אל תהיה מלך תהיה אס ותעשה מהחיים קרקס ;)
תודה רבה לVita על החתימה המדהימה ❤

נצנץ1
דרגה 11
דרגה 11

שליחה על ידי נצנץ1 » 23 אפריל 2019, 21:14

אמא דבר ראשון
דבר שני
הרקי מותר לשאול פה מי רוצה להיות איתי בקבוצה?
נערך לאחרונה על ידי נצנץ1 ב 23 אפריל 2019, 21:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

תכלתSהמלכה
דרגה 40
דרגה 40

שליחה על ידי תכלתSהמלכה » 23 אפריל 2019, 21:15

אלוןןן תהיה בצוות שלייי

GINZI
Dont touch My Loly!!!!!!

נצנץ1
דרגה 11
דרגה 11

שליחה על ידי נצנץ1 » 23 אפריל 2019, 21:16

תכלתSהמלכה כתב:
23 אפריל 2019, 21:15
אלוןןן תהיה בצוות שלייי

GINZI
ואני איתכם!!!!!!!
תכולה אני אפילו לא שואלת חחחחח
נערך לאחרונה על ידי נצנץ1 ב 23 אפריל 2019, 21:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

נצנץ1
דרגה 11
דרגה 11

שליחה על ידי נצנץ1 » 23 אפריל 2019, 21:17

- נמחק -
תמונה

LILPUMP
דרגה 11
דרגה 11

שליחה על ידי LILPUMP » 23 אפריל 2019, 21:18

Hercules כתב:
23 אפריל 2019, 21:09
שלום לכולם וברוכים הבאים לנושא הרשמי של תחרות האירוויזיון 2019 בטרופי!
לאחר שהפעילות הוכרזה לפני כחודשיים וקצת כולכם הייתם במתח מה זה בדיוק אומר אירוויזיון בטרופי?!
במהלכם של החודשיים האלה לכולכם צצו המון ניחושים לגבי מה באמת הולך לקרות בטרופי בזמן האירוויזיון? הנה כמה מהניחושים שהכי הצחיקו אותנו:
חדשה כתב:
16 פברואר 2019, 13:21
אבל איך הם רוצים שנשיר? אם זה הקלטת קול אני לא זוכה...
פשוט תקליטו אותי שרה במקלחת
צוציXמסט כתב:
16 פברואר 2019, 13:25
אולי צריך לתת קישור לשיר האהוב עליך ביוטיוב?🤔
תכלתSהמלכה כתב:
16 פברואר 2019, 13:44
אמאלה איך הם רוצים שנשיר? אם זה הקלטת קול אני לא זוכה בטוח
פגוש20 כתב:
אה הבנתי מה יש בקרוב תחרות מה נשיר באירובזיון מול המנהלים
chap8800 כתב:
לדעתי זה פשוט כותבים שיר :)

אז זהו! אנחנו יכולים להרגיע אתכם ולהגיד לכם שלא מדובר בהקלטות קול! אף אחד לא יצטרך לשיר מול המנהלים וגם לא לכתוב שירים מיוחדים.
בתחרות האירוויזיון 2019 בטרופי עליכם לייצר לבד, או עם כמה חברים את הסרטון הכי מגניב, מרשים ומעניין שיש! התחרות שלנו מתבססת בעיקר על כישרון, יצירתיות, שיתוף, עריכה וכל מה שצריך כדי ליצור סרטון מושלם שייצג אתכם!

איך נרשמים ואיפה?
לפני ההרשמה, אנחנו ממליצים לכם לדבר עם חברים שאתם מכירים מטרופי וליצור צוות משלכם.
כל צוות יכול להכיל עד 3 משתמשים, אך עדיין תוכלו לעזור אחד לשני ביצירת הסרטונים גם אם המקום בצוות תפוס.
כל משתמש יכול להיות בצוות אחד ולהגיש סרטון אחד! ההשתתפות בצוות היא לא חובה ואפשר גם להשתתף בתחרות לבד. עניין הצוותים נועד על מנת להקל עליכם - תמיד כיף יותר עם חברים!
לאחר שבחרתם צוות והכנתם ביחד את הסרטון הכי מעניין שיכול להיות עליכם להעלות את הסרטון שלכם לYouTube.
לא יודעים איך מעלים סרטונים לYouTube? אין בעיה, תוכלו להיעזר במדריך הבא שהכנו בשבילכם.
לאחר שהעלאתם את הסרטון עליכם ליצור נושא חדש בפורום "אירוויזיון 2019 בטרופי" שכולל את שמות כל חברי הצוות בטרופי, שם מיוחד שהחלטתם להעניק לסרטון והסרטון עצמו. צרפו את הסרטון דרך התגית youtube שמעל לתיבת הטקסט בפורום ושלחו את הסרטון לתחרות! הרשמות שלא יבוצעו עם הפרטים הבאים שביקשנו יפסלו.
לאחר ששלחתם את הסרטון, הרשמתכם הסתיימה! כל מה שנשאר לעשות הוא לחכות לגמר הגדול על מנת לגלות האם עברתם לשלב הסופי והאחרון והאם הסרטון שלכם ניצח את האירוויזיון!

מה קורה בגמר? האם כל הסרטונים ישודרו בו?
על מנת לא ליצור עומס של רשימת צפייה בסרטוני הגמר, החלטנו שבגמר הגדול נשדר עשרה סרטונים בלבד שיהיו הסרטונים שיתחרו על הניצחון הגדול באירוויזיון.
עשרת הסרטונים יבחרו על פי המהלך הבא: חמישה סרטונים יבחרו על פי כמות הלייקים שלהם בסרטון היוטיוב שנשלח אלינו בפורום (הלייקים שבאתר של יוטיוב), וחמישה הסרטונים האחרים יבחרו על פי החלטת המנהלים.
הכנו במיוחד בשבילכם מדריך המלצות מגניב שיעזור לכם לבחור את הרעיונות לסרטון ולהגדיל את האהדה של הצופים בלחיצה כאן.

איך בוחרים את המנצח?
שקלול המנצח מותנה בהמון שלבים ונקודות, אך לפני שבוחרים את המנצח עלינו לבחור קודם כל את עשרת הסרטונים הטובים ביותר שיעלו לגמר הגדול של התחרות וישודרו בשידור חי באירוע האירוויזיון הענק של טרופי שיתקיים בבמה הענקית של טרופי שתחזור במיוחד לכבוד התחרות. עשרה סרטוני הגמר שנבחרו ישודרו במסך הענק שעל הבמה ולאחר שנסיים את שידור כל הסרטונים תוכלו להצביע לשלושה הסרטונים שהכי אהבתם. עוד פרטים על אירוע הגמר הגדול ניתן בהמשך הדרך..

רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ויוצרים את הסרטונים הטובים ביותר שלכם, יש לנו כמה חוקים שחשוב שתקראו!
• הסרטון חייב להצטלם בטרופי בלבד!
• הסרטון חייב להיות באורך של 2:30 דקות עד 5:00 דקות. כל המרבה הרי זה משובך!
• בסיום הסרטון עליכם להוסיף כתוביות סיום שיכללו את כל חברי הצוות, השירים וקטעי המוסיקה שהשתמשתם בהם.
• סרטון שיעבור על אחד מהחוקים בטרופי בצורה כלשהי יפסל מהתחרות.

כל סרטון שעובר על אחד מהחוקים הבאים יפסל מהתחרות ולא ישודר. שימו לב בעיקר למהלכי הזמנים, אל תגידו לא ידעתי!

שיהיה המון בהצלחה לכולם ותחרות אירוויזיון שמחה לכולם.
בהצלחה לכולם!!!
כבר עלו לי המון מחשבות לראש!
תמונה
Hey

ורודיXD
דרגה 34
דרגה 34

שליחה על ידי ורודיXD » 23 אפריל 2019, 21:18

איזה מגניב!!
Why are you looking here instead of doing your homework

תכלתSהמלכה
דרגה 40
דרגה 40

שליחה על ידי תכלתSהמלכה » 23 אפריל 2019, 21:18

נצנץ1 כתב:
23 אפריל 2019, 21:16
תכלתSהמלכה כתב:
23 אפריל 2019, 21:15
אלוןןן תהיה בצוות שלייי

GINZI
ואני איתכם!!!!!!!
תכולה אני אפילו לא שואלת חחחחח
בניתי על גוגל ואלון :twisted:
Dont touch My Loly!!!!!!

נעול

חזור אל “אירוויזיון 2019 בטרופי!”