הזדמנות לזכות ב-30 מטבעות פרעה!

פורום הכרזות המערכת, המקום להתעדכן בכל מה שקשור לפורום ומחוצה לו.
DANI
דרגה 24
דרגה 24

Re: הזדמנות לזכות ב-30 מטבעות פרעה!

שליחה על ידי DANI » 09 אפריל 2020, 19:54

שלום, אני ביליתי את ליל הסדר עם המשפחה כך: לפני שהתחלנו את הסדר עצמו עשינו שיחת וידאו עם כל המשפחה ואמרנו להם חג שמח ולאחר מכן התחלנו בלילה הסדר והתחלנו במנהגים שעושים טעמנו מהמאכלים שצריך לאכול מהם התחלנו לקרוא את ההגדה כל אחד קרא במשפחה שרנו שירים אכלנו שתינו צחקנו ומצאתי את האפיקומן! ולאחר הארוחה המשכנו בהגדה ושרנו את מה נשתנה ואת חג גדיא ולאחר מכן ראינו קצת טלוויזיה היה מאוד שונה לעשות את ליל הסדר בלי המשפחה המורחבת וזה קצת הרגיש לי חסר...אבל היה מאוד כיף גם עם המשפחה המצומצמת וזה היה הערב ליל הסדר במשפחה שלי. :D ;) :)
נערך לאחרונה על ידי DANI ב 09 אפריל 2020, 19:56, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
תמונה
ארמי BTS
"הזמן טס אבל אתה הטייס"
"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד,היא לדמיין אותו"

תודה רבה לטופילהAהשולטת על החתימה!

yaya78
דרגה 13
דרגה 13

שליחה על ידי yaya78 » 09 אפריל 2020, 19:54

כל שנה אנחנו
עושים ליל סדר עם הצד או של אמא או של אבא
השנה עשינו בשיחת וידאו היה ממש כיף!
שיחקנו דברים
אחותי מצאה את האפיקומן!
שיחקנו משחקים
הכנו לחמניות! כשרותת!
וההורים שלנו קנו לנו לפני גלידה כשרה ואכלנו!
ואכלנו גם מצה עם שוקולד!
היה ממש כיף!
(מקווה לזכות)
יש כמה זוכים? או אחד?
חתול אגאן!
קמע המזללללללללללל!
טיקי נקודות!
פלאג ציפורניים!
רק אני רואה יותר מדי סדרות של גיבורי על?
ובגלל זה אני רוצה להיות גיבורת על....

agamosh
דרגה 1
דרגה 1

שליחה על ידי agamosh » 09 אפריל 2020, 19:54

אני ומשפחתי חוגגים בכיף ובנחת:) (גם בבית) ואני השנה פעם ראשונה מצאתי את האפיקומן!
חג שמח!

מייבל
דרגה 13
דרגה 13

שליחה על ידי מייבל » 09 אפריל 2020, 19:55

עשינו את ליל הסדר כרגיל אבל שהגיע הרגע למצוא את האפיקומן דווקא
אחותי הקטנה שהיא בת ארבע מצאה אותו וזה היה ממש עצוב כי אני חיפשתי שם בהתחלה של החיפוש
900+
קר לי

בלנדר
דרגה 4
דרגה 4

שליחה על ידי בלנדר » 09 אפריל 2020, 19:56

חג הפסח השנה עבורי מבאס כי לא יכולתי לראות בני משפחה נוספים מהמשפחה שלי בגלל ההנחיות אבל ניסינו לעשות תחג הכי מושלם שיש עשינו שיחת וידיאו עם הבני דודים וסבא סבתא ושרנו דרך השיחה וקראנו תהגדה היה בסהכ חג מושלם

קלואי2345
דרגה 1
דרגה 1

שליחה על ידי קלואי2345 » 09 אפריל 2020, 19:57

היי אנשימוססס ,אני מקווה שהסיפור שלי יהיה טוב ;)
אז אתמול הארגנו התלבשנו חגיגי ולאחן מכל התחברנו בזום עם סבא וסבתא שלי ודוד שלי ודודה שלי ובנות דודות שלי .
התחלנו וקראנו את ההגדה , אני כמו תמיד אוהבת לאכול לפני כולם חחחח :lol: אז אכלתי לחמנייה ממצה והתפלאתי שהיא טעימה כי אני לא אוהבת מצה :0 .לאחר מכן אבי החביא את האפיקומן וקיוותי בלב שאמצא אותי. סיימנו לקרוא והתחלנו לאכול ,היה שפע של אוכללל היה עוף ממולא באורז ,קציצות,לחמניות מצה,בשר ועוד הרבה דברים. כמובן שזה שונה ולא כמו בכל שנה ואבל חוויה מיוחדת.אחרי שאכלנו השעה הייתה שמונה וחצי ואנחנו וכל השכונה שרנו מהמרפסות מה נשתנה .לאחר מכיוון חיפשנו את האפיקומן למרבה הפלא אחותי מצאה אותו ואני ואחי הקטן ממש התבאסנו . מסתבר שאני ואחותי קיבלנו אותה מתנה אז שמחתי :) לאחר מכן לימדתי את ההורים שלי ריקודים בטיקטוק וזה היה ממש מצחיקקקק . לבסוף אכלנו קינוחים ,סופלה ממצה , וקצת עם תות וגלי כזה. אני נהנתי מהערב וחוויתי חוויה מיוחדת . מקווה מאוד שהסיפור שלי יבחר :P

byhome
דרגה 1
דרגה 1

שליחה על ידי byhome » 09 אפריל 2020, 19:58

אהלן אנחנו חגגנו את ליל חג הפסח במשפחה בשולחן ועשינו עם כל הבני דודים האחרים והמשפחות הקרובות וידאו בזום וכל משפחה קראה את האגדה ביחד ושרנו ביחד וכל משפחה קראה משהו באגדה וכולם נהנו מיזה

penny
דרגה 15
דרגה 15

שליחה על ידי penny » 09 אפריל 2020, 19:59

קודם כל תודה על ההזדמנות!
אז עד לפני הקורונה היינו חוגגים את חג הפסח עם כל המשפחה, כשסבתא שלי מכינה מרק פולים לכולם, ובגלל שאני אלרגית לפולים מרק מיוחד בשבילי, והיינו קוראים כולם ביחד את ההגדה. זה היה מדהים!
השנה, בגלל שאסור לצאת, לא ויתרנו על זה ועשינו את חג הפסח בבית, במתכונת מצומצמת, אך עם כל המשפחה בשיחת וידאו. אמא שלי אפילו הכינה לי מרק מיוחד :)
יש לי שני אחים קטנים, ובסוף הארוחה, אחרי ששרנו ביחד, אכלנו ונהנינו, חיפשנו את האפיקומן והאח הכי צעיר במשפחה מצא, מה שהיה ממש מצחיק :D
אז החג היה ממש נחמד, למרות שהיה אסור לצאת מהבית. וכמובן שאת הזמן שנשאר ביליתי בטרופי עם החברים המדהימים שלי!
חג שמח לכולם!!

צריכים חתימה מיוחדת לפסח? או סתם חתימה יפה? למפעל החתימות שלי לחצו כאן
[+] Memories
תמונה

byhome
דרגה 1
דרגה 1

שליחה על ידי byhome » 09 אפריל 2020, 20:02

אהלן אנחנו חגגנו את ליל חג הפסח במשפחה בשולחן ועשינו עם כל הבני דודים האחרים והמשפחות הקרובות וידאו בזום וכל משפחה קראה את האגדה ביחד ושרנו ביחד וכל משפחה קראה משהו באגדה וכולם נהנו מיזה

byhome
דרגה 1
דרגה 1

שליחה על ידי byhome » 09 אפריל 2020, 20:02

נעול

חזור אל “הכרזות המערכת”